fbpx

 O ile słona woda morska, choć piękna, to jednak niezdrowa dla nas, o tyle, kwas hialuronowy połączony z glicerolem – Princess RICH – pozwoli nam korzystać z uroków lata bez martwienia się o zgubny wpływ słońca, wiatru, klimatyzacji i wody morskiej na naszą skórę. Dlaczego jest tak skuteczny?

Skóra dobrze nawilżona to taka, w której panuje optymalne stężenie kwasu hialuronowego. Tego zaś zaczyna nam ubywać po 30 roku życia, a z każdym rokiem proces ten przyspiesza. Dlatego jednym z podstawowych zabiegów dermatologii estetycznej jest właśnie nawilżanie skóry i uzupełnianie niedoborów kwasu hialuronowego.

Dlaczego warto połączyć go właśnie z glicerolem?

Za pomocą wiązań wodorowych tworzy on „ochronny płaszcz” wokół cząsteczek kwasu hialuronowego w skórze właściwej, sprawiając, że kwas „korzysta” z jego właściwości odpornościowych – termicznych, mechanicznych i enzymatycznych. Stanowi zatem skuteczną zaporę przed inwazją wolnych rodników. W konsekwencji kwas hialuronowy łatwiej i skuteczniej zatrzymuje wodę, co intensyfikuje proces nawilżenia skóry. Dzięki temu preparat posiada zwiększony potencjał nawilżania, a efekty mogą utrzymywać się dłużej. Skóra przez ten czas zachowuje elastyczność, napięcie i blask i jest dobrze przygotowana do przeciwstawienia się zgubnym przyjemnościom lata. Taką mezoterapię najlepiej wykonać przed i po urlopie, co będzie idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą zachować piękne i komfortowe samopoczucie przez całe lato, a skórze zapewnić optymalne warunki ochronne na czas działania słońca, słonej morskiej bryzy, czy klimatyzacji. Pamiętajmy jednak, że to wewnętrzne zabezpieczenie skóry nie zwalnia nas z obowiązku chronienia jej filtrami przeciwsłonecznymi. Połączenie jednej i drugiej ochrony uczyni lato bezpiecznym nie tylko dla wyglądu, ale i zdrowia skóry. Princess Rich już w samej swojej nazwie oddaje to, co proponuje nam jego działanie. Chcemy, abyś mogła czuć się jak Princess (ang. księżniczka) tego lata i właśnie dlatego proponujemy te właśnie terapię, która łączy medyczne działanie z piękną i zdrową skórą.

Dzięki najnowszej technologii ART (Advanced Rejuvination Technology) Princess Rich perfekcyjnie kumuluje nawilżające właściwości naturalnego kwasu hialuronowego i glicerolu.

Tagged with →  
Share →
Powrót