Co może laser w dermatologii?

docZadziwiająco wiele 🙂 Wybierz terapię i poznaj jej możliwości! W świat laserów wprowadza nas lek.med. Karolina Hadasik, spec.derm.

RESURFACING

ROZJAŚNIA przebarwienia, SPŁYCA drobne zmarszczki, UJĘDRNIA, ujednolica KOLORYT, WYGŁADZA.

Terapia laserem frakcyjnym to wykorzystanie odpowiednio dawkowanego ciepła, które pozwala na wielokierunkową regenerację skóry, dzięki czemu jednoczasowo stymuluje ją do poprawy gęstości, likwiduje przebarwienia, drobne zmarszczki, ujednolica koloryt i wygładza ją. Jest rekomendowany wszystkim pacjentom chcącym uzyskać spektakularną regenerację skóry, a stanowi również świetną podstawę dla dalszych iniekcyjnych zabiegów rewitalizujących. Dzięki takiemu połączeniu igła stymuluje skórę głęboko, a laser frakcyjny dba, aby jej wierzchnie warstwy były zdrowe i zregenerowane. Zabieg laserem frakcyjnym (SMAXEL CO2) jest krótki i obecnie bardzo komfortowy, a skóra po zabiegu goi się do kilku dni. Ważne, aby pamiętać, że zabiegi z wykorzystaniem ciepła laserowego należy wykonywać na początku zaleconej terapii łączącej różne techniki, ponieważ mogą osłabiać działanie późniejszych zabiegów iniekcyjnych. Dlatego wpierw laser, następnie igła. Resurfacing laserowy doskonale łączy się z terapią osoczem zawierającym komórki macierzyste (CGF), które niezwykle intensywnie i naturalnie pobudzają skórę do regeneracji.

WIĘCEJ

RESURFACING SMAXEL CO2
1560  zł/ twarz

___

SMAXEL + CGF ONE  
(po 14 dniach)
1860 zł /twarz

Cena regularna 2220 zł / twarz

LIKWIDACJA BLIZN

Laseroterapia frakcyjna to przełom w leczeniu blizn i rozstępów. Otworzyła ogromne możliwości terapeutyczne w problemach, które leczone były przewlekle i rzadko z osiągnięciem spektakularnych efektów. Pojawienie się laserów frakcyjnych stanowi rewolucję terapeutyczną w odnowie skóry. Ponadto stosowane są metody chirurgiczne, pilingi oraz mezoterapia.

SMAXEL BLIZNY
890 zł/ twarz |1 zabieg
___

SMAXEL + CGF ONE (po 14 dniach)
1470 zł | twarz | 1 pakiet
Cena regularna 1650 zł
___

SMAXEL + CGF LIQUID
1680 zł
| twarz | 1 pakiet
Cena regularna 1870 zł 

zalecana seria min 3 zabiegów co 4-6-8 tyg.

Laser to doskonały sprzymierzeniec w trosce nie tylko o zdrowie, ale i piękno skóry!

Jak żadna inna metoda kompleksowo może przywrócić piękny wygląd skóry, jednoczasowo ją wygładzając, ujędrniając oraz likwidując przebarwienia i zmarszczki. Tak! Właśnie tak. Może oczywiście zamykać naczynia, a także usuwać drobne zmiany skórne. Sprawdź ich możliwości i jeszcze tej zimy skorzystaj z bogatego wachlarza zabiegów.

TERAPIA NACZYŃ i RUMIENIA

Terapia zmian & Profilaktyka

Laseroterapia naczyń to z jednej strony terapia z wyboru dla likwidacji defektu estetycznego, ale z drugiej konieczna profilaktyka trwałego rumienia i trądzika różowatego, które w leczeniu są dość uciążliwe, choć oczywiście potencjalna ich terapia jest możliwa i skuteczna. Zawsze jednak lepiej zapobiegać niż leczyć. Do zamykania pojedynczych naczyń, czy leczenia rozleglejszych zmian stosuje się lasery zielone lub żółte, choć te drugie są zdecydowanie innowacyjne i właśnie takim laserem prowadzimy terapię w Juwenie - jednym z najnowszych - ASCLEPION. Terapia prowadzona jest w oparciu o plan zabiegowy dostosowany do aktualnego stanu naczyń. Bardzo istotnym elementem troski o skórę problemową jest odpowiednia pielęgnacja dermokosmetyczna oraz ewentualna suplementacja diety. Na ogół pacjenci z tendencją do pękania naczyń są świadomi problemu, jednak czasem zmiany mogą pojawić się niespodziewanie i zawsze należy pokazać je dermatologowi.

TERAPIA
130-660 zł | okolica |1 zabieg

DEPILACJA

Likwidacja zbędnego owłosienia

Za pomocą laserów możemy likwidować zbędne owłosienie. Jest to proces, dlatego warto rozpocząć go już w okresie jesienno-zimowym, aby wiosną cieszyć się gładkim ciałem bez konieczności wykonywania codziennej depilacji mechanicznej. Depilacja laserowa prowadzona jest w oparciu o zaleconą serię zabiegów w odpowiednich odstępach czasu ustalonych ze specjalistą prowadzącym.

DEPILACJA
160-690 | okolica | 1 zabieg

 Centralna rejestracja:
32 787 71 71

Relacja na żywo z laseroterapii frakcyjnej

Powrót