new

PLEXR

NIECHIRURGICZNY LIFTING POWIEKoferta1

Jeśli zauważasz, że opadające powieki powodują, że Twoja twarz wygląda „smutno”, coraz trudniej wykonać na powiece makijaż, a opadające kąciki oka dodają Ci lat, zapytaj o bezinwazyjny lifting powiek, który jest dla Ciebie bardzo dobrym rozwiązaniem.

BEZ WYPEŁNIANIA, BEZ IGIEŁ I BEZ SKALPELA

Niechirurigiczna blefaroplastyka powiek z wykorzystaniem jedynego oryginalnego urządzenia działającego na zasadzie generowania mikrowiązki plazmy – PLEXR.

Efekty zabiegu - źródłohttp://www.revisage.pl/plexr/Zabieg z wykorzystaniem PLEXR jest definiowana jako metoda „dynamiczna”, ponieważ pozwala na obserwację efektu w czasie rzeczywistym. Operator może poprosić pacjenta o zamykanie i otwieranie oczu i „na żywo” obserwować efekty. Procedura polega na wykonaniu niewielkich punktów na powierzchni skóry poprzez plazmę generowaną z urządzenia PLEXR, każdy w odległości ok 0,5 mm jeden od drugiego, pozwalając zachować perfekcyjną plastyczność w ruchu powieki aż do zakończenia procedury. Każdy z tych punktów powoduje sublimację naskórka bez uszkadzania warstwy podstawnej skóry właściwej, bez krwawienia i bez powodowania uszkodzenia i nekrozy otaczających tkanek. Procedura trwa ok. 20 minut a punkty sublimacji o średnicy mniejszej niż 1 mm utrzymują się od 4 do 7 dni.

CENA: 1500 – 1800 pln /zależnie od okolicy

Te moje wiecznie ciążące powieki, mimo młodego (jak niektórzy twierdzą) wieku! Już od kilku lat przyjaźnię się z toksyną, żeby, oczywiście oprócz złagodzenia mimiki – podnieść troszeczkę powieki i otworzyć oko. Kiedy pojawiła się możliwość długotrwałej poprawy – postanowiłam skorzystać. Zabieg był krótki, odczuwalny, ale do wytrzymania. Lekarz na bieżąco obserwował efekt terapii i korygował go, co dało mi poczucie bezpieczeństwa. Po zabiegu został nałożony specjalny fluid kryjący. Następnego dnia obudziłam się opuchnięta, ale zdecydowanie mniej, niż można spodziewać się po liftingu chirurgicznym,  a opuchlizna zeszła dość szybko. Przez pewien czas utrzymał się strupek, ale już po kilku dniach cieszyłam się efektem, nie musząc akceptować delikatnych blizenek, bo ich po prostu w przypadku tej metody nie ma, a wyraźnie podniosły mi się powieki!

Beata, 32 lata

efekty

BEZPIECZEŃSTWO

PLEXR jest generatorem plazmy, który wytwarza kontrolowaną i celowaną mikrowiązkę plazmy dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu. Plazma tworzy się między końcówką urządzenia i skórą pacjenta dzięki niewielkiemu łukowi, który w kontrolowany sposób zdolny jest do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu jego działania co skutkuje uniesieniem powiek i efektem „otwartego oka”.

PLEXR jako urządzenie medyczne klasy IIb (CE 0051) jest obecnie jedynym urządzeniem na rynku działającym na zasadzie generowania mikrowiązki plazmy, które nie powoduje przepływu prądu przez ciało pacjenta oraz operatora podczas wykonywania zabiegu. Zanim produkt trafił na rynek minęło 6 lat ciężkiej pracy lekarzy z Uniwersytetu Medycznego w Rzymie – w efekcie dzisiaj pacjenci mogą korzystać z efektów ich pracy.

Umów się na konsultację: 32 787 71 71

 

estetyczna

ogolna

dermatochirurgia

dermokosmetyka