Belotero – to absolutna nowość na polskim rynku, która jednak gości na świecie od ponad 10 lat, ciesząc się uznaniem nie tylko lekarzy, ale i pacjentów. Zdobywca brytyjskiej nagrody Aesthetic Awards 2014 w kategorii preparatów do iniekcji oddaje się do dyspozycji polskich pacjentek. Wiosną 2016 polecamy Belotero Hydro, które łączy cenne działanie kwasu hialuronowego z wszechstronną gliceryną.

Linia preparatów na bazie kwasu hialuronowego Belotero cechuje się bardzo wysoką elastycznością, spoistością oraz plastycznością. Dzięki temu bardzo dobrze modeluje skórę, a jego płytkie podawanie doskonale wygładza zmarszczki i wymaga mniejszej ilości preparatu dla uzyskania bardzo dobrych efektów. Polecany do mezoterapii Belotero Hydro jest kwasem hialuronowym nieusieciowanym, ponieważ celem zabiegu jest doskonałe nawilżenie bez kumulowania preparatu w jednym miejscu. Warte podkreślenia jest, iż Belotero Hydro stanowi idealne połączenie kwasu hialuronowego z glicerolem. Kwas hialuronowy silnie wiążąc wodę zapewni skórze gładkość i wysoki stopień nawilżenia, natomiast glicerol dodatkowo wzmocni efekt i wydłuży jego trwałość. W skutek zabiegu skóra zyskuje blask i poprawia się jej elastyczność. Szczególnie dobre efekty przynosi u osób ze skórą delikatną, odwodniona i starzejącą się. Zabieg jest stosunkowo krótki – trwa około 20 minut. Przed zabiegiem nakładamy znieczulenie w postaci kremu.

Belotero Hydro zalecam w celu nawilżenia twarzy, szyi i dekoltu. Dobrze sprawdza się też w zabiegach ujędrnienia grzbietów rąk. W zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta zalecamy od 1 do 3 zabiegów w odstępach 1-2 tygodni.

Po serii zabiegów zauważamy poprawę elastyczności skóry, kolorytu, wygładzenie drobnych zmarszczek.

POLECAMY TAKŻE W LINII BELOTERO

Belotero Soft – usieciowany kwas hialuronowy stosowany w celu głębokiego nawilżenie oraz do likwidacji drobnych zmarszczek wokół oczu, na czole, wokół ust, na policzkach, w okolicy przedusznej i na płatkach uszu. Musi być podany odpowiednią techniką tzw. blanchingu, czyli podawany bardzo płytko. Efekty utrzymują się do 6 miesięcy.

GLICERYNA (Glicerol)

To składnik o doskonałych właściwościach nawilżających, regenerujących, napinających. Stosowany w kosmetyce od wielu lat zyskał miano doskonałego kosmetycznego “opatrunku” łagodzącego podrażnienia, a teraz połączony z kwasem hialuronowym podawany jest bezpośrednio tam, gdzie może działać w sposób najbardziej intensywny, czyli bezpośrednio do skóry. Wzmacnia efekt mezoterapii i wydłuża jej trwałość.