Czy wiesz, że tego lata możesz czuć się wyjątkowo komfortowo? Dzięki zabiegowi DeoBotulina możemy zminimalizować pocenie pach, a Ty… będziesz czuła się rześko i świeżo przez cały czas!

Pocenie, zwłaszcza latem, jest źródłem dyskomfortu i trudno z nim walczyć, nawet stosując apteczne antyperspiranty. Taka już uroda lata i naszego ciała. Nie lubimy tego, ponieważ z jednej strony daje to niemiłe odczucia na skórze, po drugie może zostawiać nieestetyczne ślady na ubraniach. Nie możemy eliminować pocenia całego ciała, ponieważ jest ono z natury potrzebne, jednak z powodzeniem możemy zredukować je w miejscach najbardziej uciążliwych, czyli w okolicy pach, czy dłoni.

Dzięki zastosowaniu toksyny botulinowej czasowo wyłączamy funkcje gruczołów potowych na okres lata, które dzięki temu nie będą produkowały potu w okresie najwyższych temperatur. Efekty zabiegu utrzymują się nawet ponad pół roku, a po upływie działania toksyny botulinowej powracają pierwotne funkcje skóry. Jest to niezwykle wygodny zabieg dla każdego pacjenta, gwarantujący zdecydowaną poprawę jakości życia w czasie upałów.

Zabieg trwa krótko, skóra jest miejscowo znieczulona maścią znieczulającą, a pacjent dostrzega efekty już po 5 dniach po zabiegu, na pełny efekt należy czekać jednak zaledwie 14 dni.