PROGRAMY PIELĘGNACYJNE JUWENA

Autorskie programy pielęgnacyjne opracowane w oparciu o synergiczne działanie intensywnych  pilingów dermokosmetycznych w połączeniu z aktywnymi kompleksami składników aktywnych w formie ampułek, masek, glinek. Każdy program wzbogacony jest również o relaksujący masaż.

Protokoły Zabiegowe oparte są na preparatach renomowanych medycznych laboratoriów: Sesderma, Filorga, Enerpeel, Mesoestetic. Obejmują indywidualnie dobrany do potrzeb skóry piling , ampułkę oraz maskę.

Dla osiągnięcia maksymalnych efektów terapii zastosuj
serię 4 zabiegów co 2 – 4 tygodnie.

SEBO PLUS

Program  skutecznie i długotrwale normalizują cerę tłustą, trądzikową i mieszaną. Łagodzi istniejące zmiany zapalne i zapobiega powstawaniu nowych. Skóra jest oczyszczona i matowa.

HYDRO PLUS

Pogram szczególnie polecany dla cery odwodnionej. Daje natychmiastową poprawę nawilżenia, wygładzenia i elastyczności skóry.

REGEN PLUS

Program przeznaczony dla cery  zmęczonej, podrażnionej, wymagającej profesjonalnej odnowy bariery hydro-lipidowej. Skóra staje się aksamitnie gładka, jest zregenerowana i miękka.

ANTI-AGING PLUS

Program dla cery dojrzałej, pozbawionej jędrności i blasku. Aktywizuje procesy odnowy skóry, poprawia napięcie, nawilżenie i koloryt skóry. Redukuje objawy zmęczenia i stresu dając zastrzyk energii.

Powrót