fbpx

FERULAC C – PEEL

Innowacyjna, w 100% bezpieczna pielęgnacja twarzy.

Zabieg łączy dobroczynne działanie kwasu ferulowego i wysoko skoncentrowanej (30%) witaminy C.

Kwas ferulowy charakteryzuje się właściwościami antyoksydacyjnymi chroniąc skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, hamując i neutralizując ich działanie. Jednocześnie chroni komórki skóry przed promieniowaniem UV, przeciwdziała powstawaniu przebarwień i rozjaśnia już istniejące. W połączeniu z wit. C daje efekt gładkiej, promiennej i rozjaśnionej skóry oraz wspomaga odbudowę naturalnych barier naskórka zapewniając tym samym poprawę nawilżenia i ogólnej kondycji skóry. Wysokie bezpieczeństwo składników aktywnych i brak reakcji z promieniowaniem UV sprawia, że zabieg może być wykonywany latem, nawet u osób ze skłonnościami do przebarwień.

W zależności od ilości i koncentracji składników aktywnych zabieg dostępny jest w 2 wersjach:

  • FERULAC  C-PEEL
  • FERULAC  C-PEEL DE LUXE[/expand]

 

FERULAC PEEL

Ferulac Peel  to najnowszej generacji peeling o działaniu odmładzającym, antyoksydacyjnym i depigmentacyjnym. Dzięki unikatowemu połączeniu składników aktywnych( kwas ferulowy, floretyna, retinol, kwasy AHA, witaminy) zamkniętych w liposomach peeling pozwala osiągnąć maksymalne efekty kuracji – poprawę kondycji skóry w ciągu kilku dni.

Wskazania do zabiegu:

  • terapia anty – aging
  • nierówny koloryt skóry
  • przebarwienia posłoneczne
  • skóra szara, zmęczona, skóra palacza

Technika wykonania

Ferulac Peel to zastaw dwóch peelingów nakładanych na siebie warstwami. Dzięki takiemu rozwiązaniu można regulować siłę działania oraz stopień złuszczania. Po zabiegu pacjent wychodzi do domu z lekko żółtą maską, którą zmywa samodzilenie w domu po 6-8 godzinach. Peeling nie wyłącza pacjenta z życia zawodowego, a złuszczanie występuje w 3-4 dobie i ma charakter drobnopłatkowy.[/expand]

Share →
Powrót