fbpx

Wielkimi krokami zbliża się lato i czas wielkich podróży. Chcemy wyglądać i czuć się jak gwiazdy na plażach i bulwarach całego świata. Zrelaksowane, wypoczęte, piękne, atrakcyjne. Dlatego, aby dobrze przygotować się do tego czasu warto zrewitalizować skórę, a jednocześnie profilaktycznie silnie ją nawilżyć. Właśnie dlatego naukowcy zafascynowani bogactwem potencjału kwasu hialuronowego opracowali doskonałe preparaty Restylane Skinboosters Vital z opatentowaną technologią NASHA.

Przypomnijmy krótko funkcję kwasu hialuronowego w skórze. Z jednej strony odpowiada on za utrzymanie jej odpowiedniego nawilżenia, a my odczuwamy to jako miękką, a jednocześnie odporną na urazy mechaniczne skórę. Z drugiej strony, tworząc odpowiednie środowisko wodne jest jednocześnie odpowiedzialny za tworzenie “dobrej atmosfery” wewnątrz skóry dla pozostałych procesów związanych z jej kondycją. Kiedy w skórze jest dość kwasu hialuronowego, to wówczas cała ona pracuje lepiej. Wyjątkowość terapii Restylane Skinboosters Vital oparto na nowatorskiej formule stabilizowanego kwasu hialuronowego, który dociera do głębokich warstw skóry i pobudza produkcję naturalnego kolagenu. Ponieważ jest zamknięty w postaci żelowej cechuje się nie tylko bardzo wysoką chłonnością, co wpływa na jego potencjał nawilżania skóry, ale również długotrwałością utrzymywania efektów i zdolnością do delikatnego wypełniania skóry. Łączymy zatem silne nawilżenie, głębokie podanie, konsystencję żelu i długotrwałe działanie. Choć jest to preparat nawilżającego kwasu hialuronowego to jednak daleko wybiega poza nawilżenie i przypomina funkcję łagodnego induktora tkankowego. Restylane Skinboosters Vital dzięki głębokiemu, silnemu wewnętrznemu działaniu, pozwala na uzyskiwanie bardzo naturalnych zewnętrznych efektów, łagodząc rysy twarzy, nie zmieniając ich.

Podsumowując, terapia Restylane Skinboosters Vital pozwala zatem z jednej strony doskonale zrewitalizować i nawilżyć skórę, a z drugiej długotrwale zabezpiecza ją przed przesuszeniem, które ma negatywny wpływ na kondycję skóry. Efektem nawilżenia i rewitalizacji będzie zwiększenie elastyczności, wygładzenie i rozjaśnienie skóry, a dzięki żelowej, miękkiej konsystencji stabilizowanego kwasu hialuronowego stosowanego w czasie zabiegu możemy liczyć również na wypłycenie drobnych zmarszczek. Skóra będzie promienna, gładka i przede wszystkim zdrowa.

Terapia posiada bardzo wysoki profil bezpieczeństwa, a z racji na doświadczenie lekarzy w pracy z tym preparatem uzyskujemy niezwykłą precyzję i przewidywalność efektu. Skóra przed zabiegiem znieczulona jest specjalnym kremem, co gwarantuje komfort deponowania preparatu. Przed podjęciem leczenia lekarz wspólnie z pacjentem ustala indywidualny harmonogram leczenia, tak aby osiągnąć możliwie najlepsze wyniki. Dokładna liczba zabiegów zależy od rodzaju skóry, a efekty pojawiają się stopniowo. Pacjent zauważy poprawę już po jednej sesji terapeutycznej, ale w celu uzyskania optymalnych wyników należy przestrzegać ustalonego planu zabiegowego. Efekt jest długotrwały, a zabiegi wykonuje się nie częściej niż raz na pół roku. Terapia Restylane Skinboosters Vital jest doskonałym rozwiązaniem dla osób w każdym wieku – nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn. Pozwala na rewitalizację skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni.

Seria zabiegów odbudowuje strukturę skóry, poprawia jej elastyczność, wygładza drobne zmarszczki i przywraca odpowiedni poziom nawilżenia, zapewniając długotrwały efekt rewitalizacji. Restylane Skinboosters Vital łagodnie i naturalnie wygładzając skórę sprawia, że cera wygląda zdrowo, a Ty… czujesz się w niej bardzo dobrze. A to przecież połączenie młodego samopoczucia i doskonałego wyglądu powoduje, że czujemy się jak gwiazdy, a naszej wakacje są cudowne.

Tagged with →  
Share →
Powrót