DO WYGRANIA BONY i NIESPODZIANKI!

Wypełnij zadanie konkursowe w opublikowanym poście konkursowym do 15 grudnia 2017 🙂

  1. Organizatorem konkursu są Gabinety Dermatologii Estetycznej, Laserowej i Dermatochirurgii JUWENA.
  2. Konkurs polega na skomentowaniu postu konkursowego odpowiadając na pytanie: " Czego kobieta w 2017 roku nie powinna otrzymać w prezencie pod choinką. Odpowiedzi biorących udział w konkursie można udzielać do 15 grudnia 2017 do godz. 23:59 
  3. Komisja Organizatora przyzna kolejno nastepujące nagrody: BON UPUSTOWY 7o% na 1 zabieg laseroterapii frakcyjnej, 3 x BON uprawniający do BONIFIKATY 290 PLN na PIERWSZĄ KONSULTACJĘ ESTETYCZNĄ w tym BON o wartości 150 pln na zabiegi dermatologii estetycznej, 3 x dermokosmetyk - niespodzianka przygotowany przez kosmetologów JUWENY.
  4. Laureaci zostaną poinformowani o wygranej do 20 grudnia 2017 roku w postaci wiadomości prywatnej.
  5. Bon będący nagrodami można zrealizować w wybranym przez zwycięzcę gabinecie JUWENA w Bielsku-Białej, Katowicach, Gliwicach lub Raciborzu.
  6. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.
  7. Nagrody będą odbierane w wybranym gabinecie. Zwycięzca zostanie poproszony (bez konieczności zgody) o opublikowanie zdjęcia wykonanego w dniu odbioru nagrody w gabinecie. W ostatecznym wypadku nagroda może zostać wysłana pocztą, a zdjęcie może zostać wykonane przez Zwycięzcę i opublikowane samodzielnie.
  8. Facebook nie jest stroną konkursu.