fbpx

KWAS HIALURONOWY – WOLUMETRIA & MODELOWANIE

♦ owal twarzy ♦  policzki ♦ bruzdy nosowo-wargowe ♦ linie marionetek ♦ usta ♦ modelowanie nosa ♦ dolina łez ♦ soft-lift ♦ grzbiety rąk

Kwas hialuronowy to jeden z podstawowych gwarantów dobrej kondycji skóry. Jego preparaty o gęstej konsystencji doskonale modelują skórę, wypełniając bruzdy i obszary pozbawione dawnej objętości lub nadając jej pożądany kształt.

Kiedy podawany jest kwas hialuronowy?

Preparaty kwasu hialuronowego mają różne funkcje i możliwości. Od samego działania nawilżającego, przez silną rewitalizację do wypełnienia. Preparaty gęste, sieciowane służą do wypełniania/modelowania skóry np. w okolicy doliny łez, owalu twarzy, ust, czy policzków. Kwasem hialuronowym możemy również wypełniać bruzdy czy to nosowo-wargowe, czy też pozostałe w miejscu zmarszczek mimicznych w okolicy czoła, czy kurzych łapek. Dobór preparatu jest uzależniony od skóry i oczekiwań pacjenta oraz oceny lekarza.

Jak podajemy kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy  jak większość preparatów do iniekcji może być podawany techniką igłową lub kaniulą, stosując wówczas technikę Soft Liftu. Jest to technika modelowania twarzy i ciała wykorzystująca tzw. miękkie kaniule, czyli giętkie, elastyczne igły o zaokrąglonym, tępym końcu. Daje to możliwość zminimalizowania ryzyka powstania wynaczynienia, czyli nielubianych przez kobiety siniaków. Poprzez zaledwie 2-3 wkłucia wprowadza się preparat na cały leczony obszar.

W Juwenie pracujemy następującymi preparatami kwasu hialuronowego: Juvederm | Restylane | StylAge | Princess | Neauvia

Share →
Powrót