Do tej pory tradycyjny lifting wiązał się z inwazyjną operacją chirurgiczną, pociągającą za sobą nierzadko liczne efekty uboczne. Happy Lift to nowa skuteczna alternatywa, która zrewolucjonizuje myślenie o długotrwałym liftingowaniu skóry bez skalpela.

.

Co to są nici Happy Lift?

W najbliższym czasie pacjenci w Polsce będą mogli niwelować efekty starzenia dzięki użyciu nici Happy Lift. Są one wykonane z bezpiecznego polikaprolaktonu, materiału biodegradowalnego, co sprawia, że są w pełni wchłanialne w okresie 8 – 12 miesięcy, ale efekty ich działania możemy obserwować jeszcze długo po ich wchłonięciu.

Jak działają nici Happy Lift?

Nici te posiadają mikroskopijne haczyki, które umożliwiają osiągnięcie efektu liftingu oraz ujędrnienia skóry w sposób porównywalny do tradycyjnego liftingu. Haczyki niczym maleńkie kotwiczki zaczepiają się w tkance podskórnej, dzięki czemu możliwe jest dowolne podciąganie, zwiększanie objętości oraz modelowanie zwiotczałej skóry. Ich zastosowanie jest niemal bezinwazyjne i nie pozostawia na twarzy żadnych widocznych śladów pozabiegowych. Dodatkowym atutem jest fakt, iż po implantacji, nić zaczyna pełnić funkcję rusztowania dla zwiotczałej skóry, a efekt ujędrnienia jest widoczny zaraz po zabiegu. Efekt jest naturalny, nie wiąże się ze zmianą rysów twarzy, a jedynie pięknym odmłodzeniem. Wprowadzenie nici to nie tylko lifting, ale również przebudowa struktury skóry i redukcja procesów starzenia poprzez tworzenie nowych włókien kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Dla kogo terapia Happy Lift?

Zastosowanie nici Happy Lift jest zalecane szczególnie osobom w wieku od 30 do 60 lat, które chcą odmłodzić swoją twarz, a zarazem uniknąć inwazyjnego zabiegu chirurgicznego. Cały zabieg trwa do 40 min., poprzedzony jest wywiadem lekarskim. Pozytywne efekty dla skóry utrzymują się przez okres aż 3-4 lat. Ten rodzaj liftingowania daje niezwykłe efekty kliniczne przy zabiegach korygowania opadających brwi, zwiotczałej skóry środkowej części twarzy, policzków czy szyi.

Nowa rewolucja

Różne rodzaje nici Happy Lift są dostosowane do kilku różnych technik zabiegu w zależności od miejsca implantacji:

Happy Lift Free Floating ( nici pływające ) – stosowane jako lifting opadających policzków i szyi.

Happy Lift Ancorage ( nici kotwiczone ) – są idealne do mało inwazyjnego liftingu środkowej części twarzy.

Happy Lift Double Needle ( nici z podwójną igłą ) – umożliwiają podniesienie zwiotczałej skóry brwi, szyi i żuchwy.

Juwena jest jednym z pierwszych kilku ośrodków w Polsce, w których pacjenci będą mogli poddać się rewolucyjnej terapii Happy Lift.

Powrót