Aptos Excellence to rewolucyjna metoda liftingowania  twarzy i ciała za pomocą bioabsorbowalnych nici caprolac

Nici Caprolac wchłaniają się w ciągu 360 dni. Jednym ze składników nici jest kwas polimlekowy (L-lactic), który dodatkowo wywołuje efekt odmładzający, aktywując naturalną rewitalizację skóry i spowalniając procesy starzenia.

Metody odmładzania Aptos zostały wynalezione 16 lat temu i do dzisiejszego dnia są systematycznie rozwijane, oferując szeroką paletę możliwości korygowania ptoz –  opadających tkanek miękkich, przywracając ich pierwotne położenie. Obszary z cienką skórą lub cienką warstwą tkanki tłuszczowej wymagają bardziej delikatnego i ostrożnego opracowywania.

Terapia daje spektakularne efekty, które utrzymują się do 3-4 lata. Dedykowana jest pacjentom z zaawansowanymi zmianami w procesie starzenia się skóry, dając z jednej strony NATYCHMIASTOWE efekty porównywalne do liftingu chirurgicznego, z drugiej pobudzając w skórze procesy regeneracyjne.

 

Terapia przeprowadzana jest w znieczuleniu nasiękowym i może wiązać się z pojawieniem siniaków, miejscowego puchnięcia, ale objawy te ustępują po kilku dniach i sa nieporównywalnie łagodniejsze niż w przypadku wykonania tradycyjnego liftingu.

Kiedy mogę wykonać terapię nićmi Aptos?

Wskazania do zabiegu:

– lekkie i umiarkowane oznaki zwiotczenia, ptozy (opadanie) tkanek miękkich (bez znacznego nadmiaru skóry)

– opadające tkanki miękkie całej brwi lub tylko jej bocznej części

– nadmiar tkanki miękkiej w obszarze kości jarzmowo-policzkowej

– zmarszczki wargowo-nosowe, linie marionetki ze względu na właściwy lub nadmierny zwis tkanki miękkiej

– deformacja owalu twarzy, żuchwy, podwójny podbródek (przy zauważalnej hipertrofii tkanki tłuszczowej nie zaleca się stosowania lokalnej redukcji tkanki tłuszczowej)

– zmiany szyjne na skutek starzenia, rozwijające się na skutek procesów zanikowych w skórze

– zmiany zanikowe, nierówna tekstura skóry i tkanki podskórnej

– asymetria twarzy

 

Powrót