Radiesse  to zupełnie nowa generacja wypełniaczy. Działa natychmiastowo dzięki efektowi wypełnienia, ale jednocześnie pobudza skórę do silnej odnowy, tak, że efekty utrzymują się długotrwale.

Co to jest Radiesse?

Radiesse® jest to alternatywna terapia przeznaczona dla pacjentów, którzy chcą na długo cofnąć oznaki starzenia się. Metodę opracowano mając na wadze bezpieczeństwo i długotrwałe efekty.

Radiesse® to generacja wypełniacza, który charakteryzuje niezwykła różnorodność zastosowania zarówno w dermatologii estetycznej, jak i rekonstrukcji, bez konieczności stosowania zabiegów chirurgicznych.

W jakich okolicach można stosować preparat?

Zabieg Radiesse® może być wykorzystany dla modelowania między innymi:

  • linii żuchwy,
  • bruzd nosowo – wargowych,
  • zmarszczek tzw. „marionetkowych” (biegnących od nosa, koło kącików ust aż do podbródka),
  • znakomite efekty daje również w regeneracji dłoni.

Wykorzystywany jest również do techniki soft-liftingu, czyli lifintgowania twarzy  za pomocą miękkich kaniul.

Co różni Radiesse® od innych wypełniaczy skórnych?

Radiesse®składa się z maleńkich, gładkich cząsteczek hydroksyloapatytu wapnia (CaHA). CaHA jest materiałem budulcowym, który wchodzi również w skład ludzkich kości i już od 25 lat jest stosowany przy wszczepianiu implantów dentystycznych i ortopedycznych. Cząsteczki te tworzą rodzaj rusztowania, na którym rozwijają się cząsteczki kolagenu, tworzone przez ludzki organizm, a to z kolei zapewnia pożądane długotrwałe efekty. Radiesse® jest biokompatybilny, nietoksyczny, nie wywołujący alergii. Nie ma potrzeby robienia testów uczuleniowych bezpośrednio przed zabiegiem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

estetyczna

ogolna

dermatochirurgia

dermokosmetyka