Dzięki pilingowi Cosmelan możemy bardzo skutecznie przeciwdziałać pojawiającym się i nawracającym przebarwieniom. Nawet latem.

CosmelanPlus

Jest najskuteczniejszym zabiegiem stosowanym do leczenia przebarwień. Zawiera czynniki rozjaśniające o04 natychmiastowym działaniu. Reguluje wydzielanie łoju, zwęża pory. Jest bezpieczny i może być wykonywany o każdej porze roku. Jest również odpowiedni dla każdego fototypu skóry. Aktywne składniki pilingu Cosmelan to:

 • Kwas kojowy
 • Kwas fitowy
 • Arbutyna
 • Palmitynian retinolu
 • Kwas askorbowy

Piling wykonujemy dwuetapowo. Pierwszy etap polega na nałożeniu pilingu w gabinecie.  Po 4-6h pacjent zmywa w domu nałożony krem i smaruje twarz kremem Hydra Vital K przez 2 kolejne dni.

Przez 2 kolejne tygodnie pacjent nakłada krem Cosmelan 2 dwa razy na 3-4h. Schemat terepii domowej jest ustalany indywidualnie dla każdego pacjenta w zależności od fototypu i rodzaju skóry. Po 2 tygodniach od zabiegu w trakcie wizyty kontrolnej lekarz ustala dalszy schemat leczenia.

W naszych gabinetach piling Cosmelan połączony jest z dermokosmetycznym zabiegiem, który złuszczy martwy naskórek i nawilży naskórek. Zabieg wykonywany jest w dniu wizyty kontrolnej.

2 Responses to Cosmelan

 1. Wioletta pisze:

  Uważam , że jest to metoda mało inwazyjna i skuteczna. Pozbywanie niechcianego kłopotu w postaci przebarwień jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

 2. Jola pisze:

  Skorzystałabym z wszystkich tych zabiegów na moje przebarwienia..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

estetyczna

ogolna

dermatochirurgia

dermokosmetyka