Coraz więcej mężczyzn podejmuje dermatologiczną terapię przeciwdziałającą oznakom starzenia - często przedwcześnie pojawiającym się na skórze.

Niezależni, przedsiębiorczy, przystojni... ale zmęczeni, co bardzo wyraźnie odbija się na zdrowiu i kondycji skóry. Najczęściej oczekują terapii przywracającej jej energię i witalność. Pytają o to, jak sprawić, aby spojrzenie nie wyglądało na smutne i przemęczone. Dostrzegają jednak w terapii nie tylko aspekt estetyczny, ale coraz wyraźniej widzą, że skóra zaopatrzona w odpowiednią terapię odzyskuje zdrowie i siłę. A to dopiero jest gwarantem perfekcyjnego wyglądu.

Coraz więcej mężczyzn decyduje się na terapię pod wpływem rosnącej świadomości. Czasem pomaga dyskretna kobieca zachęta.

Laboratorium NEAUVIA dostrzegło, jak wielu mężczyzn coraz częściej pojawia się w gabinetach dermatologów estetycznych i stworzyło zupełnie wyjąktową linię preparatów kwasu hialuronowych specjalnie dla mężczyzn NEAUVIA MEN. Są to preparaty o odpowiedniej gęstości odpowiadającej męskiej skórze i męskim terapiom. Każdy mężczyzna w rękach specjalistów JUWENY może liczyć na ich najlepsze zastosowanie.