fbpx

Coraz więcej mężczyzn podejmuje dermatologiczną terapię przeciwdziałającą oznakom starzenia - często przedwcześnie pojawiającym się na skórze.

Niezależny, przedsiębiorczy, przystojny... ale zmęczony, co bardzo wyraźnie odbija się na zdrowiu i kondycji skóry. Najczęściej oczekujesz terapii przywracającej jej energię i witalność. Pytasz o to, jak sprawić, aby spojrzenie nie wyglądało na smutne i przemęczone. Dostrzegasz jednak w terapii nie tylko aspekt estetyczny, ale coraz wyraźniej widzisz, że skóra zaopatrzona w odpowiednią terapię odzyskuje zdrowie i siłę. A to dopiero jest gwarantem perfekcyjnego wyglądu.

Co może dla Ciebie zrobić lekarz dermatolog estetyczny?

REGENERACJA & REWITALIZACJA

Odświeżony wygląd skóry

NEAUVIA MEN

KWAS HIALURONOWY
dedykowany silnej skórze mężczyzny

Laboratorium NEAUVIA dostrzegło, jak wielu mężczyzn coraz częściej pojawia się w gabinetach dermatologów estetycznych i stworzyło zupełnie wyjąktową linię preparatów kwasu hialuronowych specjalnie dla mężczyzn NEAUVIA MEN. Są to preparaty o odpowiedniej gęstości odpowiadającej męskiej skórze i męskim terapiom. Każdy mężczyzna w rękach specjalistów JUWENY może liczyć na ich najlepsze zastosowanie.

CGF GENTLEMAN

SIŁA TWOJEGO WYGLĄDU
tkwi w Twoim wnętrzu

Osocze bogatopłytkowe wraz z komórkami macierzystymi pozyskiwane jest z Twojej własnej krwi. To twoja siła, którą uwalniasz energię potrzebną Twojej skórze.  Fenomen komórek macierzystych polega na tym, że mają niebywałą zdolność adaptacji do dowolnych komórek wśród których się znajdują, a czynniki wzrostu dodatkowo pobudzają proces odnowy i rewitalizacji. To przełom w kondycjonowaniu skóry! W sposób naturalny, całkowicie bezpieczny, bez ryzyka alergii i minimalizacją powikłań.

RELAKSACJA MIĘŚNI TWARZY

Wyglądasz na zmęczonego, nawet kiedy jesteś wypoczęty?

TOKSYNA BOTULINOWA
poskromi niechciane napięcie

Na zmarszczki mimiczne i napięcie mięśni pracujemy latami. Im więcej stresów i napięć, tym szybciej je dostrzegamy. Sukces, stres i napięcie idą ze sobą w parze. Dlatego mężczyźni sukcesu szybko dostrzegają go na swojej twarzy. Efekt? Pochmurny i zmęczony wygląd twarzy, zwłaszcza w okolicy oczu i czoła, nawet wtedy, gdy jesteś w dobrym nastroju. Toksyna botulinowa pozwala zrelaksować napięte mięśnie twarzy i daje odpoczynek skórze, która mniej się marszczy w miejscu podania leku. Rezultatem terapii jest wypoczęta mimika i Twoje lepsze samopoczucie.

LASER & PLAZMA

Technologia dla skóry mężczyzny.
STYMULACJA SKÓRY i LIFTING POWIEK

LASEROTERAPIA FRAKCYJNA

"KOMPAKTOWY" RESURFACING TWARZY

Lubisz technologię? Lubisz kompleksowy efekt? To dla Ciebie odpowiedzią jest laseroterapia frakcyjna, która daje świetne rezultaty zarówno w terapii estetycznej skóry, jak i leczeniu blizn. Zasada działania lasera frakcyjnego opiera się na tworzeniu na skórze siatki punktów, w których działa światło lasera, tworząc w skórze kolumny mocno rozgrzanej skóry. To ciepło stymuluje sąsiednie komórki do intensywnej produkcji kolagenu w celu regeneracji i dzięki temu odbudowana w naturalny sposób nowa skóra jest miękka, gładka i wolna od niedoskonałości. 

PLAZMA PLEXR

To w Twoich oczach widać siłę. A kiedy powieki ją przysłaniają?

BEZ SZEWKÓW, BEZ BLIZN

Procedura polega na wykonaniu niewielkich punktów na powierzchni skóry poprzez plazmę generowaną z urządzenia PLEXR. Każdy z tych punktów powoduje sublimację naskórka bez uszkadzania warstwy podstawnej skóry właściwej, bez krwawienia i bez powodowania uszkodzenia i nekrozy otaczających tkanek. Zabieg z wykorzystaniem PLEXR jest definiowana jako metoda „dynamiczna”, ponieważ pozwala na obserwację efektu w czasie rzeczywistym. Gojenie trwa zazwyczaj do 7 dni, a efekty są naturalne.

TRICHOLOGIA

ZAHAMOWANIE WYPADANIA WŁOSÓW i STYMULACJA ICH WZROSTU

KONSULTACJA TRICHOLOGICZNA

DIAGNOSTYKA & PLAN DZIAŁANIA

Wypadanie włosów i przedwczesne łysienie jest problemem wielu mężczyzn. NAJWAŻNIEJSZYM działaniem, jakie możesz podjąć to, to pojawić się w gabinecie lekarskim, kiedy pojawią się PIERWSZE niepokojące sygnały. Zadaniem dermatologa jest wykrycie przyczyny, określenie metody leczenia i na etapie końcowym podtrzymanie uzyskanego efektu przy pomocy dostępnych metod, które oferuje współczesna medycyna estetyczna. 

pull test, trichoskopia, trichodiagram, specjalistyczny plan zabiegowy, omówienie pielęgnacji domowej i suplementacji

250 pln 

NADPOTLIWOŚĆ

TERAPIA NADMIERNEGO POCENIA

TOKSYNA BOTULINOWA

Dzięki toksynie botulinowej terapia jest szybka, komfortowa, bezpieczna i skuteczna, a efekty pojawiają się już w 5-14 dni. Jest to niezwykle wygodny zabieg dla każdego mężczyzny.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE ZE SPECJALISTĄ, KTÓRY PRZYGOTUJE INDYWIDUALNY PLAN TERAPEUTYCZNY

  32 787 71 71 

Nasze Doświadczenie  Twoje Bezpieczeństwo

Powrót