Kwas hialuronowy to na pewno jeden z największych przyjaciół skóry, którego powoli nie trzeba przedstawiać żadnej kobiecie. Jak magnes przyciąga naszą aprobatę dla wszystkich produktów, które zawierają go w swoim składzie. I słusznie, ponieważ pozwala nam doskonale ją nawilżać i rewitalizować. Bogactwo terapii na bazie kwasu hialuronowego jest ogromne, a dzięki staraniom najlepszych laboratoriów każdy dobry preparat posiada wyjątkowe dodatkowe właściwości, pozwalając bardzo precyzyjnie i świadomie wybrać konkretną terapię.

W linii Neauvia Organic preparatem do mezoterapii jest Hydro DeLuxe. Jego szczególnymi atutami jest innowacyjne pozyskiwanie kwasu hialuronowego oraz połączenie z hydroksyapatytem wapnia oraz cennymi aminokwasami – glicyną oraz l-proliną. A co to oznacza dla naszej skóry?

Innowacyjnym atutem preparatu jest obecność hydroksyapatytu wapnia, który jako minerał naturalnie występujący w naszym organizmie pobudza proces neokolagenezy, czyli tworzenia nowego kolagenu. Jego stężenie jest bardzo niewielkie, ale optymalne dla uzyskania efektów spodziewanych dla mezoterapii. Pacjenci oczekujący silniejszego działania hydoskypatatytu wapnia połączonego z kwasem hialuronowym mogą wybrać terapię wypełniającą konkretne obszary skóry, opierając ją o preparat Neauvia Organic Stimulate.

Dla kogo Mezoterapia HydroDeLuxe?

Taka terapia jest właściwa dla każdego pacjenta ceniącego sobie dobrą jakość skóry. Proponujemy ją osobom już po 30 roku życia jako profilaktykę, a w nieco starszym wieku, aby przywrócić dobrą kondycję skórze. Wskazane jest wykonanie bądź serii zabiegów w odstępie 2-4 tygodnia lub jako jednorazowy “zastrzyk” nawilżająco – rewitalizujący.

Mezoterapia HydroDeLuxe zawiera w swoim składzie także dwa aminokwasy, które są naturalnymi i podstawowymi budulcami kolagenu. Glicyna w terapii skóry z jednej strony jest nośnikiem substancji aktywnych, z drugiej stosowana jest jako czynnik nawilżający, często spotykany w różnego rodzaju kosmeceutykach. L-prolina tworzy kolagen w około 20 %, a jej zdolność degradacji białek pobudzająca odbudowę i regenerację komórek dała jej stałe miejsce w medycynie estetycznej. Składniki te można aplikować zewnętrznie, jednak jak wiemy, bogactwem i największą zaletą mezoterapii jest bezpośrednie deponowanie cennych dla skóry składników dokładnie tam, gdzie mogą natychmiast aktywnie i w całości działać bez konieczności przenikania przez zewnętrzne warstwy skóry. Dzięki temu skóra jest dogłębnie nawilżona i zrewitalizowana, a przede wszystkim zagęszczona i ujędrniona.

Czy wiesz, że…

Linia Neauvia Organic jako pierwsza na świecie została opracowana w oparciu o kwas hialuronowy pozyskany od wdzięcznie nazywającej się bakterii Bacillus Subtilis. Już samo słowo subtilis kojarzy się bardzo łagodnie, a istotą wybrania właśnie jej jest fakt, iż kwas hialuronowy pozyskiwany jest w procesie wypłukiwania w wodzie destylowanej, ponieważ bakteria ta bardzo łatwo wydziela tą tak cenną substancję, co oznacza zupełną czystość pozyskanego kwasu hialuronowego.Jest to doskonała wiadomość dla osób, które z różnych względów obawiają się odczynów alergicznych w terapii kwasem hialuronowym, za które w mniejszym stopniu odpowiada sam kwas, a w większym właśnie drobne resztki białkowe, które mogą pozostawać w kwasie hialuronowym pozyskiwanym od bakterii, które tak dobrze kwasu hialuronowego nie wydzielają. Nie oznacza to, że inne preparaty nie mają wysokiego profilu bezpieczeństwa, jednak jest to na pewno innowacyjne i bardzo ciekawe rozwiązanie dla pacjentów, którym alergia w różnym stopniu dyktuje przebieg terapii estetycznych.

Tagged with →  
Share →

estetyczna

ogolna

dermatochirurgia

dermokosmetyka