Zastanawiałaś się kiedyś jak duże zdolności regeneracyjne ma Twój własny organizm? Dlaczego nie wykorzystać tej ogromnej, naturalnej siły dla utrzymania pięknego, młodego wyglądu skóry na dłużej?

Czym jest REGENERIS?

Regeneris, czyli osocze bogatopłytkowe, zawiera komórki i czynniki wzrostu z Twojej własnej krwi, dzięki którym stworzysz swój indywidualny „eliksir młodości”. Podawanie REGENERIS w zmarszczki uruchamia, bowiem proces, którego zadaniem jest stymulowanie komórek macierzystych do namnażania oraz pobudzanie fibroblastów do wytwarzania nowego kolagenu, co ma doprowadzić do regeneracji i odnowy skóry, jej nawilżenia i odmłodzenia. Proces starzenia się naszej skóry związany jest, bowiem ze spowolnieniem odnowy komórek naszego ciała i ich zmniejszoną zdolnością regeneracji.

 Co mogę leczyć?

Technologia oparta na osoczu bogatopłytkowym stosowana jest z ogromnymi sukcesami od ponad 10 lat w chirurgii rekonstrukcyjnej, ortopedii, stomatologii. Szczególnie w gojeniu ran, odbudowie tkanki kostnej czy regeneracji i gojeniu tkanek przyzębia. W medycynie estetycznej osocze bogatopłykowe stosowane jest od 2003 roku (we Francji, Włoszech, Wielkiej Brytanii). Podstawowe wskazania to przede wszystkim poprawa wyglądu takich miejsc, jak:

  • policzki
  • fałdy nosowo-wargowe
  • okolice oczu (kurze łapki, cienie), powieki
  • usta, podbródek, czoło
  • fałdy na szyi i karku
  • dekolt
  • dłonie
  • skóra głowy w celu profilaktyki i leczenia wypadania włosów.

REGENERIS przeznaczony jest głównie dla pacjentów, których skóra wymaga odnowy oraz takich, którzy poszukują produktów naturalnych lub są uczuleni na inne produkty.

 Jak wygląda zabieg z użyciem Regeneris?

Jest to dość szybki i prosty proces.Najpierw lekarz pobierze niewielką ilość (6-18 ml)Twojej krwi  do specjalnych probówek. Następnie krew poddaje się wirowaniu, aby odzdielić erytrocyty i leukocyty od osocza zawierającego płytki krwi. W taki sposób uzyskujemy osocze bogatopłytkowe, które staje się bazą do wykonania zabiegu. Regeneris można wstrzykiwać do skóry poprzez klasyczną mezoterapię, bądź liniowo, wzdłuż zmarszczki.

Jakie efekty osiągamy dzięki terapii regeneris?

Dzięki czynnikom wzrostu i komórkom macierzystym regeneris: rewitalizuje i odnawia komórki skóry, wygładza zmarszczki, wspomaga produkcję nowego kolagenu. Osiągamy efekt gładkiej, elastycznej i widocznie młodszej skóry.