Hydrobalans to rewitalizacja i głębokie nawilżenie skóry

Czym jest Restylane Vital?

Restylane Vital to wyjątkowy preparat z kwasem hialuronowym, posiadający potwierdzone badaniami klinicznymi dodatkowe, wielokierunkowe właściwości: pobudza fibroblasty do syntezy nowego kolagenu w skórze, przywraca utraconą elastyczność, utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Wykorzystując go, prowadzi się terapię nazywaną Hydrobalans.

Polecana jest osobom, które chcą zdecydowanie poprawić wygląd swojej skóry, nadać jej jędrność i elastyczność. Restylana Vital stosowana jest do rewitalizacji i nawilżenia skóry twarzy, szyi, ale również ciała. Rewelacyjnie sprawdza się w takich okolicach  jak : ramiona, dłonie, skóra nad kolanami, biust i pośladki.

Dzięki zabiegom mezoterapii z wykorzystaniem Restylane Vital można zwalczyć efekty wieloletniego działania słońca na skórę. Hydrobalans sprawia, że skóra po zabiegach jest lepiej nawilżona, gładsza, jaśniejsza.

Najlepsze efekty uzyskuje się po serii 3 -4 zabiegów, wykonanych w odstępach 3 – 4 tygodni.Do  wykonania zabiegu wykorzystuje się dwa rodzaje preparatu: Restylane Vital oraz Restylane Light. W produktach rodziny hydrobalans wykorzystywane są żele stabilizowanego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego, produkowane w opatentowanej technologii NASHA.