fbpx

 Pacjentka zgłosiła się z chęcią odświeżenia skóry twarzy. Zastosowana terapia nie tylko spełniła oczekiwania pacjentki, ale również zadziałała profilaktycznie – odmładzając wygląd oraz opóźniając pojawienie się kolejnych oznak starzenia się twarzy.

Często myślimy, że kompleksowa rewitalizacja przeznaczona jest dla twarzy bardzo dojrzałych, z widocznymi silnymi oznakami zmęczenia i opadania tkanek. ROZPOCZĘCIE terapii na etapie, kiedy skóra dopiero zaczyna się starzeć, jest idealnym rozwiązaniem.

EFEKT CAŁOŚCIOWY

Obraz 1 z 5

WYRAŹNE ODMŁODZENIE TWARZY, OTWARCIE OCZU, UNIESIENIE BRWI, WYPEŁNIENIE UST, WYPEŁNIENIE POLICZKÓW, UNIESIENIE OWALU. PACJENTKA, ZACHOWUJĄC NATURALNE RYSY TWARZY, ODJĘŁA SKÓRZE LAT I PRZYWRÓCIŁA JEJ MŁODZIEŃCZY WYGLĄD.

01„Do Juweny trafiłam z lekką obawą, ponieważ chciałam wyglądać lepiej, bardziej „świeżo”, a bałam się efektu sztucznej maski. Podczas pierwszej konsultacji moje obawy okazały się bezpodstawne. Sam zabieg przebiegł bezproblemowo i właściwie bez większego bólu. Każdy etap był dokładnie przez Panią doktor omawiany, a efekty ze mną na bieżąco konsultowane.

Z końcowego wyniku jestem bardzo zadowolona, twarz jest odświeżona, poprawił się mój owal, usta nabrały pięknego i co najważniejsze naturalnego kształtu.”

loga

Share →
Powrót