fbpx

Powiększanie ust – Juwena

06Myślisz o terapii ust? Usta to kwintesencja kobiecości. Możesz je modelować, nawilżać lub powiększać i uwydatniać. A wszystko dzięki kwasowi hialuronowemu. Nasi specjaliści wiedzą, jak bezpiecznie i efektownie spełnić Twoje marzenia o pięknych ustach!

Na czym polega zabieg modelowania ust? 

Modelowanie i powiększanie ust zalecane jest osobom o zbyt małych ustach, lub chcących skorygować ich wygląd. Zabiegów tych dokonuje się dziś głównie za pomocą preparatów stabilizowanego kwasu hialuronowego. Jest to doskonały środek modelujący i poprawiający nawilżenie czerwieni wargowych. Ma konsystencję żelu, który poprzez iniekcję cienkimi igłami lub kaniulami wprowadza się w kontur lub czerwień wargową, zachowując wielką precyzję i spełniając oczekiwania pacjentów co do przyszłego wyglądu ust.

Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem tkanek człowieka, odpowiedzialnym za magazynowanie w nich wody. Terapia nie wymaga wykonania wcześniejszej próby uczuleniowej. Po zabiegu, jak po każdej iniekcji igłą, może się pojawić obrzęk i drobne zasinienia, które ustępują po kilku dniach.

Jeśli nie skończyłaś 30 lat i myślisz o terapii Ust zobacz naszą ofertę  JUWENA YOUNG

Nowoczesna technika

04

Pełniejsze usta bez sztuczności? To efekt współpracy lekarza z oczekiwaniami pacjenta 🙂

05

Usta po terapii nie tylko są pełniejsze, ale możesz też dodatkowo zrewitalizować okolicę okołoustną, tak, aby zmniejszyć widoczność zmarszczek palacza 🙂

Lekarze medycyny estetycznej na całym świecie zachwycają się efektami, jakie daje powiększanie ust wykonywane metodą soft filingu. Przy zabiegu wykorzystuje się miękką igłę, która zapewnia możliwość użycia najbardziej wysublimowanych technik korekcji twarzy. Uzyskujemy przy tym naturalny efekt i minimalizujemy ryzyko wystąpienia siniaków w trakcie zabiegu. Wprowadzenie na rynek miękkiej igły otworzyło przed lekarzami możliwość korekcji ust w zupełnie nowy sposób. Za pomocą zaledwie dwóch wkłuć odświeżamy kompleksowo całą okolicę ust, tj. czerwień wargową, zmarszczki wokół niej, bruzdy nosowo-wargowo i okolicę brody, co daje pełny efekt odmłodzenia.

Elzebieta_23lata

Jak trwałe są efekty?

Efekt powiększania ust ustępuje po około 6-9 miesiącach, jednak w tym czasie jakość skóry wyraźnie się poprawia tak, że leczona okolica na długo pozostaje w kondycji lepszej niż przed zbiegiem, a sesje podtrzymujące wykonywane są coraz rzadziej często z użyciem mniejszej ilości preparatu.

Usta są bardzo delikatne i wrażliwe. Aby temu zaradzić i zwiększyć komfort pacjenta, na pół godziny przed zabiegiem stosuje się specjalny krem, który zawiera środek znieczulający lub u szczególnie wrażliwych pacjentów – znieczulenie miejscowe (stomatologiczne).

Warto wiedzieć, że strach przed bólem towarzyszy większości pacjentów, którzy po raz pierwszy myślą o zabiegu w okolicy ust, jednak po zabiegu zdecydowana większość z nich określa poziom bólu jako niewielki i towarzyszy im miłe zaskoczenie, że zabieg wiąże się z tak wielkim komfortem!

(wg badań na grupie 300 pacjentów)

Alicja_36lat

Przyczyny starzenia się okolicy ust

Usta z wiekiem tracą jędrność, zwężają się, odwadniają i stają się mniej wyraziste. Przyczynia się do tego bardzo cienki naskórek oraz brak gruczołów łojowych i potowych. Na skórze wokół ust pojawiają się pionowe zmarszczki (tzw. zmarszczki palacza). Starzenie tej okolicy jest wynikiem ekspozycji na słońce, ekspresji mimicznej, palenia papierosów, wad zgryzu. Z wiekiem opadają kąciki ust, pogłębiają się bruzdy wargowo – nosowe, co daje twarzy smutny, zmęczony wygląd. Modelowanie kształtu ust powoduje poprawę ich wyglądu i odmłodzenie, przy zachowaniu efektu naturalności.
Ewa_19latAnna

Chcesz mieć piękniejsze i bardziej nawilżone, miękkie usta?

Umów się na konsultację ze specjalistą Juweny!

32 787 71 71

Powrót