Juvéderm® VOLITETM, służy głębokiej rewitalizacji i jest dowodem na to, że kwas hialuronowy wciąż inspiruje do tworzenia nowych możliwości terapeutycznych.

Z wielką ciekawością podchodzimy zawsze do preparatów, które pojawiają się w gamach produktów tak doświadczonych i sprawdzonych jak Juvéderm®. Wydawać by się mogło, że każda kolejna pojawiająca się technika zabiegowa dopełnia portfolio zabiegów na bazie kwasu hialuronowego do 100%. Jak się okazuje, naukowcy – biotechnolodzy niestrudzenie stale szukają coraz to nowszych rozwiązań. A to oznacza rozwój, który przecież jest jedną z podstawowych idei przyświecających Juwenie.

Co przygotował dla nas zatem Juvéderm®?

Nowy innowacyjny produkt poprawiający jakość skóry Juvéderm® VOLITETM to preparat usieciowanego kwasu hialuronowego z technologią VycrossTM opracowany z myślą o głębokiej i trwałej rewitalizacji skóry. To w jej najgłębszych warstwach pobudzamy ją do regeneracji i aktywujemy procesy jej odbudowy, a dzięki zastosowaniu usieciowanego kwasu hialuronowego możemy spodziewać się pełniejszych i długotrwałych efektów. Jest to preparat bardzo elastyczny, stąd dodatkowym atutem jest uzyskiwanie naturalnych rezultatów terapii. Preparat skoncentrowany jest na poprawie gładkości poprzez niwelowanie drobnych zmarszczek, poprawie nawilżenia i elastyczności skóry i został zaprojektowany tak, aby efekty utrzymywały się nawet do dziewięciu miesięcy po jednym zabiegu, choć dla najlepszego efektu zalecamy wykonywanie ich raz na pół roku. Jest doskonały do terapii skóry twarzy, szyi, dekoltu i grzbietów rąk. Z całą pewnością dedykowany jest dla pacjentów wymagających i lubiących innowacje.

Skóra przed zabiegiem jest znieczulana specjalnym kremem, który minimalizuje odczuwanie iniekcji, a w celu zwiększenia komfortu pacjenta Juvéderm® VOLITETM w swoim składzie zawiera lidokainę, dzięki czemu jeszcze bardziej minimalizuje dyskomfort.

Bardzo cieszy nas wzbogacenie portfolio gamy Juvéderm® o nowy preparat. Latem kwas hialuronowy w zabiegach rewitalizujących jest nieoceniony, dlatego gorąco polecamy pacjentom terapie z jego wykorzystaniem, a wśród tych terapii właśnie tę nowość.

Poszukując jak najlepszych rozwiązań naukowcy laboratorium Allergan w odpowiedzi na potrzebę rozwoju wypracowali nową technologię, nazwaną Vycross™, która z jednej strony bardzo dobrze sieciuje kwas hialuronowy, gwarantując długi czas działania, z drugiej zapewnia niezwykłą gładkość preparatu, dodatkowo minimalizując proces brzęknięcia pozabiegowego. To wszystko pozwala na precyzyjną aplikację i uzyskanie bardzo naturalnych i trwałych efektów. A przecież to właśnie jest celem nowoczesnej dermatologii estetycznej.

Skomentuj!

komentarze

Tagged with →  
Share →
Powrót