fbpx

Zima to czas, kiedy w końcu mamy czas zająć się ciałem na spokojnie tak, żeby kolejną wiosnę przywitać lżejsze i zgrabniejsze!

Twoje ciało wciąż się zmienia. Wiotkość skóry dostrzegamy w różnym czasie, a jest ona uzależniona nie tylko od genetycznych czynników, ale również od poziomu aktywności fizycznej i ogólnego stanu zdrowia. W młodym wieku wiotkość może pojawić się po ciąży lub intensywnym odchudzaniu, a wraz z wiekiem wiotczeje pod wpływem naturalnych lub przyspieszonych zmian związanych z zanikiem rusztowania kolagenowego. Wiele kobiet wiotką skórę ramion, brzucha, ud czy nad kolanami już niemal nawykowo przykrywa ubraniem. Tymczasem o ciało należy dbać tak, jak o skórę twarzy, a wiotką skórę możemy zaopatrzyć odpowiednio dobraną, SKUTECZNĄ terapią.

KOLAGEN & LIPORADIOLOGIA & KARBOKSYTERAPIA

Wielkim sprzymierzeńcem w terapii ujędrniającej ciało jest wszechstronnie działający kolagen, a rezultaty jego sumiennego stosowania mogą przerosnąć nasze najśmielsze oczekiwania. Dlaczego? Ponieważ posiada zdolność do proliferacji fibroblastów, czyli wywołania efektu silnego odradzania, regeneracji i pobudzania do produkcji nowego, zdrowego kolagenu, który pozwala przywrócić skórze elastyczność, a dodatkowo stymuluje skórę do tworzenia nowych naczyń krwionośnych, co wpływa na prawidłowe ukrwienie i odżywianie komórek skóry. Niezależnie od tego, czy zmiany w obszarze skóry ciała wywołane są procesem fizjologicznego starzenia, czy uszkodzenia, podanie kolagenu bezpośrednio w leczony obszar, gwarantuje reparację skóry, co wpływa na jej zdrowienie, a zatem wygładzenie, uelastycznienie i ujędrnienie. Myśląc o terapii ciała nigdy nie mamy na myśli monoterapii wybranym preparatem, zatem zastosowanie kolagenu warto połączyć z inną wybraną metodą, tak, aby stymulować skórę na różne sposoby, osiągając wówczas efekt pobudzenia wszystkich jej struktur. W przypadku terapii ujędrniającej może to być na pewno połączenie z dotleniającą karboksyterapią, jak również z działaniem fali radiowej, która stymuluje kolagen poprzez, uogólniając ciepło i masaż endermiczny.

UMÓW SIĘ! 32 787 71 71

UMÓW SIĘ!

Twoje ciało czeka!

32 787 71 71

Share →
Powrót