fbpx

LIPORADIOLOGIA VINCI II

ciało & twarz

To najnowsza metoda liporadiologii, która skuteczniej niż dotychczasowe rozwiązania pomaga walczyć z cellulitem, tłuszczem i brakiem jędrności skóry nie tylko ciała, ale także i twarzy dzięki połączeniu wielu zaawansowanych technologii: fali radiowej, promieniowania podczerwonego, światła led, zasysania próżniowego i mechanicznego masażu profilowanymi rolkami oraz kriolipolizy. Pozwala również na drenaż limfatyczny, pomagając likwidować obrzęki!

Fala radiowa o częstotliwości 13MHz pozwala na opracowanie głębokich struktur skóry właściwej, a nawet tkanki tłuszczowej. Przenikalność fali radiowej w urządzeniu Vinci II dochodzi między 0,5 -1,5 cm w głąb tkanki. Każda komórka tkanki przejmuje część energii z fali radiowej i przekształca ją w temperaturę, która przechodzi z wewnętrznej do zewnętrznej stron ciała. Ciepło wytwarzane w tkankach powoduje rozluźnienie struktur cellulitowych, redukcji tkanki tłuszczowej, a także zapewnia pobudzenie regeneracyjnych procesów biologicznych i poprawia ogólną kondycję skóry. Rozgrzane włókna kolagenowe są skracane, pobudzona jest również synteza nowych włókien co zapewnia efekt liftingu.

LIPORADIOLOGIA VINCI II dostępna jest w gabinecie w Bielsku-Białej!

ZABIEG POKAZOWY W PREZENCIE: 32 787 71 71

Promieniowanie podczerwone przygotowuje skórę do przyjęcia dużej dawki energii, atakże znacznie zwiększa jej przewodnictwo.

Liporadiologia VINCI II

Liporadiologia VINCI II

Światło LED wpływa na syntezę kolagenu i elastyny, pobudza krążenie krwi a co za tym idzie przyspiesza metabolizm komórkowy i doprowadza do lepszego dotlenienia oraz odżywienia komórek i tkanek.

Specjalnie profilowane rolki napędzane mechanicznie formują fałd skóry, na który działają podczerwień, LED i fale radiowe zapewniając głęboką penetrację i skuteczne rozbijanie złogów cellulitowych. Synergiczne działanie zassania oraz masażu rolkami o płynnej regulacji i szybkości oraz kierunku działania dodatkowo drenuje tkanki ułatwiając odprowadzanie toksyn. Wpływa to również na wygładzenie powierzchni skóry i eliminację cellulitu.

Kriolipoliza miejscowo niszczy tkankę tłuszczową poprzez zastosowanie niskiej temperatury.

Głowica termal RF z funkcją frakcyjną RF dedykowana jest do zabiegów liftingujących, anti-aging, wygładzających skórę, a także poprawiających jej elastyczność. Zmusza skórę do głębokiej odnowy i uaktywnia jej wszystkie procesy naprawcze.

Liporadiologia Vinci II posiada różnej wielkości głowice zabiegowe z różnymi funkcjami. Idealnie dobrane parametry oraz niezależna i płynna ich regulacja pozwalają wykonywać zabiegi niezwykle skutecznie, a przede wszystkim bezpiecznie.

UMÓW SIĘ NA ZABIEG W KATOWICACH: 32 787 71 71

Po 4 wizytach pomyślałam, że to chyba strata czasu, ale... dotrwałam do 8 zabiegu pierwszej serii i wiecie co? Trudno mi uwierzyć, jak duża zmiana jest! Nie jest jeszcze idealnie, ale różnica po tak krótkim czasie bez ćwiczeń jest naprawdę bardzo optymistyczna 🙂

Od zawsze, a przynajmniej od jakiegoś sporego czasu denerwowały mnie "fałdki" na wewnętrznej stronie ud w okolicach bikinii... nie odważyłabym się założyć wyciętego stroju kąpielowego. I tak się do tego przyzwyczaiłam i można powiedzieć, że niemal z tym pogodziłam aż... usłyszałam o liporadiologii. Pomyślałam- a co tam! Dam sobie ostatnią szansę! Terapię urządzeniem połączono z lipolizą iniekcyjną... Przede mną jeszcze jedna seria i czekam na nią z niecierpliwością! Aż miło w lustro patrzeć! A to nie wszystko. Terapii poddałam również brzuch, który po dwóch ciążach... no co ja będę opowiadać - jest jaki jest! I też widzę różnicę. Jest gładszy, bardziej zwarty, a jak się najem to nie czuje się od razu, jak przeładowany worek 🙂 Bardzo się cieszę, że ostatnia szansa okazała się strzałem w dziesiątkę!

Alicja

CENNIK

OKOLICA OKA - 80 pln

TWARZ+SZYJA+DEKOLT - 160 pln

BRZUCH - 160 pln

RAMIONA - 160 pln

UDA - 190 pln

2 okolice ciała - 260 pln

Pierwszy i Ostatni zabieg w prezencie!

PEŁNA INFORMACJA i ZAPISY
32 787 71 71 

Tagged with →  
Share →
Powrót