klikacz

VINCI II to najnowsza metoda liporadiologii, która skuteczniej niż dotychczasowe rozwiązania pomaga walczyć z cellulitem, tłuszczem i brakiem jędrności skóry dzięki połączeniu wielu zaawansowanych technologii: fali radiowej, promieniowania podczerwonego, światła led, zasysania próżniowego i mechanicznego masażu profilowanymi rolkami oraz kriolipolizy. Dostępna w Juwenie w Bielsku-Białej już teraz!

Fala radiowa o częstotliwości 13MHz pozwala na opracowanie głębokich struktur skóry właściwej, a nawet tkanki tłuszczowej. Przenikalność fali radiowej w urządzeniu Vinci II dochodzi między 0,5 -1,5 cm w głąb tkanki. Każda komórka tkanki przejmuje część energii z fali radiowej i przekształca ją w temperaturę, która przechodzi z wewnętrznej do zewnętrznej stron ciała. Ciepło wytwarzane w tkankach powoduje rozluźnienie struktur cellulitowych, redukcji tkanki tłuszczowej, a także zapewnia pobudzenie regeneracyjnych procesów biologicznych i poprawia ogólną kondycję skóry. Rozgrzane włókna kolagenowe są skracane, pobudzona jest również synteza nowych włókien co zapewnia efekt liftingu.

Promieniowanie podczerwone przygotowuje skórę do przyjęcia dużej dawki energii, atakże znacznie zwiększa jej przewodnictwo.

Światło LED wpływa na syntezę kolagenu i elastyny, pobudza krążenie krwi a co za tym idzie przyspiesza metabolizm komórkowy i doprowadza do lepszego dotlenienia oraz odżywienia komórek i tkanek.

Specjalnie profilowane rolki napędzane mechanicznie formują fałd skóry, na który działają podczerwień, LED i fale radiowe zapewniając głęboką penetrację i skuteczne rozbijanie złogów cellulitowych. Synergiczne działanie zassania oraz masażu rolkami o płynnej regulacji i szybkości oraz kierunku działania dodatkowo drenuje tkanki ułatwiając odprowadzanie toksyn. Wpływa to również na wygładzenie powierzchni skóry i eliminację cellulitu.

Kriolipoliza miejscowo niszczy tkankę tłuszczową poprzez zastosowanie niskiej temperatury.

Głowica termal RF z funkcją frakcyjną RF dedykowana jest do zabiegów liftingujących, anti-aging, wygładzających skórę, a także poprawiających jej elastyczność. Zmusza skórę do głębokiej odnowy i uaktywnia jej wszystkie procesy naprawcze.

Liporadiologia Vinci II posiada różnej wielkości głowice zabiegowe z różnymi funkcjami. Idealnie dobrane parametry oraz niezależna i płynna ich regulacja pozwalają wykonywać zabiegi niezwykle skutecznie, a przede wszystkim bezpiecznie.

Tagged with →  
Share →

estetyczna

ogolna

dermatochirurgia

dermokosmetyka