fbpx

Gabinety Dermatologii Estetycznej, Laserowej i Dermatochirurgii

Od kilkunastu lat lekarze dermatolodzy, chirurdzy, pielęgniarki, kosmetolodzy oraz opiekunowie pacjenta dbają o to, aby w Juwenie każda terapia przebiegała według najwyższych standardów. Dzięki takiej współpracy nasi pacjenci zyskują pewność i gwarancję bezpieczeństwa oraz jakości.

Doświadczenie, bezpieczeństwo i najwyższa jakość terapii

Medycyna estetyczna pozwala pracować naszej skórze tak, jakby była ona o wiele lat młodsza. Efektywność leczenia polega na odpowiednim doborze i połączeniu metod, wiedzy lekarza, precyzji i jakości podania preparatów oraz  włączeniu zabiegów dermokosmetycznych. Wymaga to doświadczenia i wprawy specjalistów prowadzących terapię. Doświadczenia, które wynika z ilości skutecznie przeprowadzonych zabiegów, wykorzystywania innowacji oraz aktywnego życia w świecie medycyny estetycznej. Doświadczenia, które zostało potwierdzone.

Specjalistom Juweny ufają nie tylko pacjenci

Dermatologom Juweny zostały powierzone szkolenia dla lekarzy z całej Polski w zakresie takich preparatów jak: Botox, Restylane, Sculptra, Juvederm, dlatego powierzając im dbałość o skórę, możesz mieć pewność, że ufają im nie tylko pacjenci, ale również lekarze. W Juwenie Twoja skóra znajduje się pod najlepszą opieką.

Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych

Wszyscy dermatolodzy Juweny są zrzeszeni w Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych, a gabinety Juwena są rekomendowane pacjentom przez Stowarzysznie.

Powrót