Piękna i zdrowa skóra natychmiast po zabiegu, a terapia możliwa jest przez cały rok!

Piling PQ-Age działa szybko i  nie stwarza ryzyka fotouczuleń i przebarwień. Zapewnia intensywną regenerację skóry i choć działa delikatne zapewnia maksimum efektów od razu po zabiegu. Wyraźnie poprawa ujędrnienie i rozświetla skórę. Redukuje zaskórniki i przebarwienia.

Wskazania do zabiegu: Blizny, przebarwienia, niedoskonałości, utrata napięcia i jędrności, szara, zmęczona skóra, a także wrażliwa; pierwsze objawy starzenia sięskóry.

Działanie i efekty: Piling działa bardzo delikatnie. Stymuluje głębokie warstwy skóry do wewnętrznej odnowy. Już po jednym zabiegu widać zwiększoną sprężystość, ujędrnienie, rozświetlenie skóry – wygląda ona młodziej i zdrowiej.

Przebieg zabiegu: Przyjemny i relaksacyjny zabieg, odpowiedni również dla skóry wrażliwej, przebiega bez żadnych skutków ubocznych. Zaletą pilingu PQ-Age  jest brak łuszczenia się skóry. W zależności od stanu skóry i oczekiwanego efektu należy go powtarzać 4-5 razy co 10 dni. Doskonałe efekty przynosi także w połączeniu z tradycyjną mezoterapią – wykonuje się go przez znieczuleniem skóry.

Skomentuj!

komentarze

Share →
Powrót