fbpx

Chcemy pozostać z naszymi pacjentami w kontakcie i móc informować Panią/Pana o tym, co dzieje się w naszych gabinetach, o nowościach, ofertach specjalnych, wydarzeniach itp. Chcemy nadal, tak jak do tej pory, przesyłać Pani/Panu  informacje poprzez SMS o specjalnej cenie wybranego zabiegu lub nowościach w Juwenie. Szczegółowe zapytanie zostało przekazane przez wiadomość SMS. A poniżej można zapoznać się z tym, jak będziemy przetwarzali Pani/Pana numer telefonu celem wysyłania tych informacji.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Juwena spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Zajazdowa 5, 43-300 Bielsko-Biała, adres e-mail: recepcja@juwena.pl lub tel. 327877171.

Dane będą przetwarzane w celu przesyłania aktualnych ofert promocyjnych na podstawie zgody; art. 6 ust. 1 lit. a RODO*; art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800.

Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces przesłania aktualnych ofert promocyjnych oraz dostawcy usług prawnych i doradczych.

Dane osobowe wraz ze zgodami będą przechowywane do czasu przedawnienia roszczeń zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi, a informacje handlowo-marketingowe do czasu cofnięcia zgody.

Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i przesyłanie informacji handlowych jest dobrowolne.

Odmowa uniemożliwi przesłanie aktualnych ofert promocyjnych. 

Share →
Powrót