fbpx

RESURFACING LASEROWY SMAXEL CO2 i LIKWIDACJA PRZEBARWIEŃ

Nowoczesna laseroterapia frakcyjna silnie i komfortowo działa na wierzchnie warstwy skóry i w wyjątkowy sposób pozwala na wyrównanie kolorytu,  zagęszczenie skóry, likwidację przebarwień, czy rozszerzonych porów.

Przestań "tuszować sprawę"! I wyglądaj pięknie bez makijażu

Coraz chętniej o siebie dbamy, jednak często problem nierównego kolorytu, niedoskonałości skóry, przebarwień pozapalnych i rozszerzonych porów staramy się "rozwiązać" korygującym makijażem, co czasem jeszcze pogłębia problem! Spędzamy rano wiele czasu przed lustrem i musimy nakładać sporo podkładu, aby wyglądać tak jak chcemy. Czy na pewno warto? Terapia frakcyjna pozwala zadbać o wierzchnie warstwy skóry tak, aby była naprawdę, tak zupełnie piękna w wydaniu saute!.. wówczas dzienny makijaż jest zdecydowanie odchudzony, skóra lepiej dotleniona, zaoszczędzamy czas i nie musimy w ciągu dnia kontrolować, czy makijaż wszystko “przykrywa”… a do tego prewencyjne pobudzamy przebudowę kolagenu, czyli działamy bardzo silnie anti-aging! Same plusy!

Jeśli słyszałaś, że zabieg boli...

Argumentem na “nie” dla laseroterapii frakcyjnej jest dla wielu z Pań strach przed bólem, kilkudniowe wyłączenie po zabiegu, zaczerwienienie skóry… jednak portfolio parku laserowego Juweny wzbogacone zostało o nowy laser frakcyjny CO2 Smaxel, który pozwala na przeprowadzenie szybkiej i BARDZO komfortowej dla pacjenta jednofoazowej terapii.  Skóra jest miejscowo znieczulana, a personel medyczny cały czas czuwa nad komfortem. W odpowiedzi na obawy możemy posłużyć się opiniami pacjentów, którzy przed zabiegiem obawiali się bólu, po zabiegu są mile zaskoczeni! Dla wielu z nich staje się on jednym z ulubionych!

Przypominamy korzyści: węższe pory, jednolity koloryt, piękna gładka faktura, rozjaśnienie… Jeśli powoli zastanawiasz się nad tym, czy może jednak rozważyć poddanie się terapii frakcyjnej… czytaj dalej 🙂

Jak to działa?

W miejscach działania lasera skóra całkowicie się odnawia, dzięki czemu uzyskujemy same pozytywne efekty - tzw. resurfacing, co oznacza jednoczasowe wyrównanie kolorytu, wygładzenie faktury, rozjaśnienie przebarwień, zwężenie porów oraz likwidację drobnych zmarszczek

Laser frakcyjny tworzy na skórze siatkę punktów, w których działa, stymulując ją do odbudowy i regeneracji poprzez - uogólniając - ciepło, bądź odparowywanie wody. W czasie zabiegu do skóry pacjenta przykładany jest specjalny skaner, który pozwala przenikać światłu w głąb. Dzięki siatce punktów pobudza się zawsze tylko część skóry, resztę pozostawiając nienaruszoną, co przyspiesza proces rekonwalescencji i pozwala na kontrolowaną terapię skóry. W miejscach działania lasera skóra się całkowicie odnawia, dzięki czemu uzyskujemy same pozytywne efekty - tzw. resurfacing, co oznacza - powtórzymy po raz kolejny - jednoczasowe wyrównanie kolorytu, wygładzenie faktury, rozjaśnienie przebarwień, zwężenie porów, likwidację drobnych zmarszczek. W zależności od kondycji skóry można przewidzieć, czy zabieg może być wykonany jednorazowo, czy w serii.

 

RESURFACING LASEROWY SMAXEL + REWITALIZACJA CGF

likwidacja drobnych zmarszczek
zagęszczenie skóry
węższe pory
jednolity koloryt
piękna gładka faktura
rozjaśnienie

KOMFORTOWY ZABIEG LASEROWY W POŁĄCZENIU Z MEZOTERAPIĄ CZYNNIKAMI WZROSTU i KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI CGF PO 14 DNIACH

2020 pln

1 zabieg LASER SMAXEL + 1 zabieg CGF po 14 dniach | TWARZ 
Cena regularna 2220 pln

kolejna okolica -50%

zabieg frakcyjny w kolejnej okolicy wykonany tego samego dnia

UMÓW ZABIEG

327877171

 

Tagged with →  
Share →
Powrót