docW świat laserów wprowadza nas lek.med. Karolina Hadasik, spec.derm.

 Czy wiesz, że w dermatologii estetycznej jest coś więcej niż mezoterapia, igła, nici, wypełnienia,toksyna botulinowa i piling? Coś co potrafi dodać skrzydeł kobietom przeglądającym się w lustrze rano bez makijażu? Rano bez makijażu? Oj tak. Jest. I od dawna mówimy, jak pozytywnie wpływa to na również na zdrowie skóry…

Staromodnie czy nowocześnie?

Warto sobie uświadomić, że jeśli poddajemy skórę popularnym terapiom kwasem hialuronowym, czy innymi preparatami to nie wystarczy. Nowoczesna laseroterapia frakcyjna silnie i komfortowo działa na jej wierzchnie warstwy i w wyjątkowy sposób pozwala na wyrównanie kolorytu, likwidację przebarwień, czy likwidację rozszerzonych porów! Na pewno warto zadać sobie pytanie: A może tak pójść o krok dalej niż większość Polek i pomyśleć o czymś więcej? Tak, jak zrobiły to już nie tylko Niemki, ale i Włoszki? Dlaczego warto w końcu poddać się laseroterapii?

RESURFACING oznacza jednoczasowe ~wyrównanie kolorytu ~wygładzenie faktury ~rozjaśnienie przebarwień ~zwężenie porów ~likwidację drobnych zmarszczek. Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj dalej 🙂 Zdjęcia poniżej!

Przestań „tuszować sprawę”! I wyglądaj pięknie bez makijażu

Coraz chętniej o siebie dbamy, jednak często problem nierównego kolorytu, niedoskonałości skóry, przebarwień pozapalnych i rozszerzonych porów staramy się „rozwiązać” korygującym makijażem, co czasem jeszcze pogłębia problem! Spędzamy rano wiele czasu przed lustrem i musimy nakładać sporo podkładu, aby wyglądać tak jak chcemy. Czy na pewno warto? Terapia frakcyjna pozwala zadbać o wierzchnie warstwy skóry tak, aby była naprawdę, tak zupełnie piękna w wydaniu saute!.. wówczas dzienny makijaż jest zdecydowanie odchudzony, skóra lepiej dotleniona, zaoszczędzamy czas i nie musimy w ciągu dnia kontrolować, czy makijaż wszystko “przykrywa”… a do tego prewencyjne pobudzamy przebudowę kolagenu, czyli działamy bardzo silnie anti-aging! Same plusy!

Jeśli słyszałaś, że zabieg boli…

Argumentem na “nie” dla laseroterapii frakcyjnej jest dla wielu z Pań strach przed bólem, kilkudniowe wyłączenie po zabiegu, zaczerwienienie skóry… jednak portfolio parku laserowego Juweny wzbogacone zostało o nowy laser frakcyjny CO2 Smaxel, który pozwala na przeprowadzenie szybkiej i BARDZO komfortowej dla pacjenta jednofoazowej terapii.  Skóra jest miejscowo znieczulana, a personel medyczny cały czas czuwa nad komfortem. W odpowiedzi na obawy możemy posłużyć się opiniami pacjentów, którzy przed zabiegiem obawiali się bólu, po zabiegu są mile zaskoczeni! Dla wielu z nich staje się on jednym z ulubionych!

Przypominamy korzyści: węższe pory, jednolity koloryt, piękna gładka faktura, rozjaśnienie… Jeśli powoli zastanawiasz się nad tym, czy może jednak rozważyć poddanie się terapii frakcyjnej… czytaj dalej 🙂

Jak to działa?

W miejscach działania lasera skóra całkowicie się odnawia, dzięki czemu uzyskujemy same pozytywne efekty – tzw. resurfacing, co oznacza jednoczasowe wyrównanie kolorytu, wygładzenie faktury, rozjaśnienie przebarwień, zwężenie porów oraz likwidację drobnych zmarszczek

Efekty działania lasera frakcyjnego CO2 Smaxel

Efekty działania lasera frakcyjnego CO2 Smaxel – zdjęcia BEZ MAKIJAŻU

Laser frakcyjny tworzy na skórze siatkę punktów, w których działa, stymulując ją do odbudowy i regeneracji poprzez – uogólniając – ciepło, bądź odparowywanie wody. W czasie zabiegu do skóry pacjenta przykładany jest specjalny skaner, który pozwala przenikać światłu w głąb. Dzięki siatce punktów pobudza się zawsze tylko część skóry, resztę pozostawiając nienaruszoną, co przyspiesza proces rekonwalescencji i pozwala na kontrolowaną terapię skóry. W miejscach działania lasera skóra się całkowicie odnawia, dzięki czemu uzyskujemy same pozytywne efekty – tzw. resurfacing, co oznacza – powtórzymy po raz kolejny – jednoczasowe wyrównanie kolorytu, wygładzenie faktury, rozjaśnienie przebarwień, zwężenie porów, likwidację drobnych zmarszczek. W zależności od kondycji skóry można przewidzieć, czy zabieg może być wykonany jednorazowo, czy w serii.

Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na konsultację! 32 787 71 71

Comments

comments

Tagged with →  
Share →

estetyczna

ogolna

dermatochirurgia

dermokosmetyka