UNIVERSKIN – ta być może niewiele mówiąca nazwa powoduje wśród specjalistów JUWENY niemałe poruszenie. Dlaczego? Bo odpowiada naszym podstawowym zasadom w sposób idealny. Universkin to personalizowane SERUM, które przygotowane indywidualnie, odpowiada, jak nigdy dotąd żadne krem, na potrzeby pielęgnacyjne skóry pacjenta. Universkin przenosi dermatologię funkcjonalną do praktyki kosmetologicznej.

Nic nie jest Juwenie tak bliskie, jak idea bezpieczeństwa i indywidualnego, kompleksowego podejścia do pacjenta, wynikająca z naszego doświadczenia. To przecież nasze motto. Myśleniu o serum UNIVERSKIN towarzyszy fascynacja i ogromna ciekawość. Specjaliści odpowiedzialni za ich ewentualne wprowadzenie do Juweny nie ukrywają swojego zadowolenia z rozważania tego pomysłu. Bo jak nie być zaintrygowanym, kiedy możemy tworzyć indywidualnie skomponowane kosmetyki, mając do dyspozycji 19 aktywnych składników? A wśród nich kwas ferulowy, rutyna, kwas azelainowy, glikolowy, izoflawony, D-pantenol, aloes i 12 kolejnych. Wszystkie te, które znamy w najlepszych preparatów, ale jednocześnie niemożliwe do indywidualnego zastosowania w jednym kremie. Można śmiało powiedzieć, że wprowadzenie Universkin do Juweny stanowiłoby niejako spełnienie marzenia o jeszcze lepszej, kompleksowej opiece nad naszymi pacjentami właśnie w zakresie indywidualizowanych dermokosmetyków.

Jak to działa?

Na podstawie szczegółowe wywiadu, lekarz ustala odpowiedni skład serum w oparciu o “drzewo decyzyjne kosmetyki funkcjonalnej”, a preparat w odpowiednich warunkach przygotowywany jest w gabinecie i w czasie tej samej wizyty wydawany pacjentowi. Raz przygotowany skład może być z biegiem czasu dostosowywany do stylu życia, wieku, jakości skóry, pory roku czy czynników środowiskowych. Dla pacjenta poddającemu się terapii takim serum nastąpi zupełnie nowa era pielęgnacji domowej. W najbliższych miesiącach, jak każdej potencjalnej nowości w Juwenie, będziemy się bacznie przyglądać i testować serum Universkin, licząc również na Państwa opinie i odczucia.

4 wymiary

Dermatologia. Estetyka. Kosmetyka. Dopasowanie. Na styku tych czterech wymiarów w centrum znajduje się właśnie Serum Universkin. Przepisywane i wydawane indywidualnie przez lekarza, by pielęgnować skórę w celu jak najlepszego efektu estetycznego.

Karolina Rajkowska, mgr kosmetolog
„Dla mnie była to miłość od pierwszego użycia. Universkin to coś więcej niż linia kosmetyków pielęgnacyjnych. To biotechnologicznie zaawansowane, opatentowane serum dzięki któremu w jednym słoiczku możemy połączyć składniki których nigdy wcześniej nie dało się połączyć w jednym kosmetyku. Dzięki 19 składnikom aktywnym, których działanie jest potwierdzone badaniami klinicznymi, działającym na różnych obszarach skóry, które pozwalają stworzyć 1159 sprawdzonych kombinacji i dobrze przeprowadzonemu wywiadowi jesteśmy w stanie stworzyć preparat szyty na miarę. Czy to działa, stosując na sobie, mówię zdecydowanie Tak!”

Tagged with →  
Share →

estetyczna

ogolna

dermatochirurgia

dermokosmetyka