W JAKICH OKOLICACH PLANOWALIŚMY ZABIEGI...

Agnieszka to bardzo uśmiechnięta kobieta, zarażająca optymizmem. Pomimo tego, że sama z sobą czuje się bardzo dobrze, poczuła też, że jej problematyczna skóra wymaga fachowej interwencji!

Okresowo pojawiające się zmiany zapalne, przesuszona skóra i inne skutki tego, że Agnieszka i słońce (za) bardzo się lubią, skierowały ją do nas po fachową pomoc! Bała się przed pierwszym zabiegiem, ale udało nam się pokazać Agnieszce, że " to nie boli".  W planie terapeutycznym pojawiło, więc na pierwszym miejscu głębokie nawilżanie skóry Restylane SkinBoosters. Są to najwyższej jakości preparaty kwasu hialuronowego, które od lat cieszą się zaufaniem lekarzy i pacjentów Juweny. Stąd ich obecność w planie zabiegowym, który został uzupełniony o piling PQAge oraz lipoterapię podbródka.

Jesteś ciekawa, jakie efekty uzyskaliśmy? 

Wrażenia Agnieszki z terapii... Posłuchaj relacji dziewczyny takiej, jak TY!

KURZE ŁAPKI

U Agnieszki zmarszczki mimiczne wokół oka, tzw."kurze łapki" było bardzo delikatnie zarysowane, ale tym bardziej terapia była skuteczna.

Kurze łapki likwidujemy za pomocą toksyny botulinowej, popularnie nazywanej "botoksem". Toksyna botulinowa, wbrew częstej opinii, jest absolutnie bezpieczna, a stosowane dawki są minimalne, kilkukrotnie mniejsze od tych stosowanych np. w neurologii. Zmarszczki mimiczne powstają, kiedy mięsień się kurczy, niejako ściągając okrywającą go skórę. Toksyna botulinowa zmusza go do relaksu i odpoczynku. Samo działanie toksyny ustaje do 6 miesięcy, ale skóra w tym czasie odpoczywa i dzięki temu wygładza się na dłużej. 

CZOŁO + "LEW"

U Agnieszki zmarszczki mimiczne na czole były widoczne głównie, kiedy wykonywała tzw. "groźną" minę. Można wtedy obserwować pojawiającą się tzw. lwią zmarszczkę, która nieleczona powoduje pojawienie się późniejszej bruzdy widocznej nawet na wypoczętej twarzy. U Agnieszki widzimy wyraźny efekt złagodzenia "groźnej" mimiki.

Zmarszczki na czole także likwidujemy za pomocą toksyny botulinowej. Terapia w młodym wieku wymaga bardzo niewielkich dawek i ma również działanie profilaktyczne. Unikamy jej np. w przypadku osób cierpiących na bóle migrenowe, dlatego podstawą terapii toksyną botulinową, z resztą jak każdej terapii,  jest wywiad medyczny. 

RYSUNEK OKA

Czy widzisz, jak pięknie prezentują się oczy Agnieszki? Choć  na zdjęciu przed i po ma tak samo wyraźnie podkreślone rzęsy, spojrzenie na drugiem zdjęciu jest zdecydowanie bardziej elektryzujące. Tak właśnie działa toksyna botulinowa. Lecząc ("botoks" jest LEKIEM!) zmarszczki w okolicy czoła uzyskujemy jednocześnie wymodelowanie rysunku oka.

To taki piękny bonus. Nieco uniesione brwi powodują łagodne otwarcie oka i niejako "uszlachetnienie" spojrzenia. Uzyskujemy 2 w 1. Ale musisz pamiętać. Toksynę botulinową może podawać tylko i wyłącznie lekarz w warunkach gabinetowych. Może spotkasz się z nieodpowiedzialnymi kosmetyczkami, które oferują (nielegalnie!) takie zabiegi... ale Ty poszukaj zaufanego specjalisty i korzystaj mądrze z dermatologii estetycznej.

USTA

Usta... każda z nas marzy, żeby były piękne. Agnieszka już na starcie miała dość łatwo. Usta ładnie zarysowane, ale suche i "płaskie". Kwas hialuronowy z gamy Restylane pozwolił na ich uwydatnienie, nawilżenie i złagodzenie konturów, ale bez przesady, czy bardzo niepożądanego efektu "kaczych ust". Naturalnie i pięknie.

Dlaczego zabiegi z kwasem hialuronowym są naturalne? Bo kwas hialuronowy po pierwsze pochodzi z natury, po drugie jest naturalnym składnikiem naszych tkanek. Dobrze podany jest nieocenionym zastrzykiem energii dla skóry. Nawilżając, jednocześnie pozwala na modelowanie!

BRUZDA & DOLINA ŁEZ

Po pierwsze zauważ wyrównanie kolorytu skóry. Zaczerwienienie związane jest z tym, że w studiu było dość ciepło, a nie chcieliśmy ingerować w zdjęcia. Wyraźnie jednak widać, że przebarwienia są mniejsze. To za sprawą pilingu PQ Age, który jednocześnie dyskretnie liftuje skórę. Po drugie - bruzda nosowo wargowa... i dolina łez pod okiem... czy widzisz je jeszcze? To dzięki zastosowaniu wypełniacza Restylane Defyne oraz Restylane Skinboosters, który dodatkowo silnie nawilżył skórę.

I znów - zastosowanie bardzo dobrych preparatów Restylane z jednej strony pozwoliło na niwelowanie bruzdy i doliny łez, z drugiej bardzo silnie nawilżyło skórę. Taki zabieg powoduje, że fibroblasty silniej produkują nowy, zdrowy kolagen, a skóra naprawdę dostaje "kopa". Jest to cenne zwłaszcza u młodych pacjentek, które żyją baaaardzo intensywnie i po prostu skóra... nie nadąża za ich tempem życia.

Ja także chcę porozmawiać ze specjalistą o mojej skórze.

Umów wizytę:

Centralna rejestracja:
32 787 71 71

Bielsko-Biała | Katowice | Gliwice | Racibórz

KOLEJNE PACJENTKI

Nasze Doświadczenie  Twoje Bezpieczeństwo

Powrót