W JAKICH OKOLICACH PLANOWALIŚMY ZABIEGI...

Ania żyje bardzo... bardzo intensywnie i choć jest jeszcze młodą kobietą, to wyraźnie można było dostrzec bardzo wyraźnie zarysowaną dolinę łez i suchość skóry. Na szczęście z powodzeniem możemy temu zaradzić.

Wypełnienie doliny łez to jeden z najbardziej spektakularnych zabiegów w dermatologii estetycznej. Warto jednak myśleć kompleksowo i prowadzić terapię nie tylko z myślą o zaradzeniu bieżącym problemom, ale także działać profilaktycznie, tam gdzie dostrzegamy być może subtelne, ale jednak istniejące już problemy. Dlatego przez zabiegami iniekcyjnymi wykonaliśmy laseroterapię frakcyjną w celu głębokiej regeneracji skóry i wyrównania jej kolorytu oraz zabieg plazmowy w okolicy powiek, żeby zagęścić skórę. Potem igła, kwas hialuronowy i toksyna botulinowa pozwoliły na likwidację efektów przemęczenia skóry.

Jesteś ciekawa, jakie efekty uzyskaliśmy?

Wrażenia Ani z terapii... Posłuchaj relacji kobiety takiej, jak TY!

KURZE ŁAPKI

U Ani zmarszczki mimiczne wokół oka, tzw."kurze łapki" były już dość mocno zarysowane, jednak z powodzeniem mogły być zniwelowane wyłącznie przez działanie toksyny botulinowej.

Kurze łapki likwidujemy za pomocą toksyny botulinowej, popularnie nazywanej "botoksem". Zmarszczki mimiczne powstają, kiedy mięsień się kurczy, niejako ściągając okrywającą go skórę. Toksyna botulinowa zmusza go do relaksu i odpoczynku. Samo działanie toksyny ustaje do 6 miesięcy, ale skóra w tym czasie odpoczywa i dzięki temu wygładza się na dłużej. Jeśli kurze łapki są mocno utrwalone, czasem pozostają w ich miejscach bruzdy, które dodatkowo należy wypełnić kwasem hialuronowym. Dlatego warto działać na wczesnych etapie ich powstawania.

CZOŁO 

U Ani zmarszczki  możemy obserwować głównie przy podnoszeniu brwi w górę. Możemy je niwelować również toksyną botulinową. Natomiast na zdjęciu widać również, jak laseroterapia frakcyjna zregenerowała skórę, pozbawiając ją przebarwień.

Terapia w młodym wieku wymaga bardzo niewielkich dawek, a jej stosowanie ma również działanie profilaktyczne. Jeśli chcemy skorzystać z dobrodziejstw laseroterapii, należy wykonać taki zabieg na początku terapii, aby zachować właściwą kolejność z racji na ciepło emitowane w czasie zabiegu.

MODELOWANIE i OBJĘTOŚĆ

Spójrz, jak piękne kształty odzyskała twarz Ani. Zmęczona, zapadnięta skóra zyskała nowe rusztowanie et voilà! Na zdjęciu z półprofilu najlepiej widać efekt terapii SOFT LIFT, która odświeża i modeluje.

Terapia techniką soft lift pozwala na podawanie kwasu hialuronowego kaniulą z minimalną ilością wkłuć, dzięki czemu minimalizujemy ryzyko pojawiania się zasinień i uzyskujemy niezwykły efekt modelowania i odświeżenia skóry twarzy.

USTA

Usta Ani miały ładny kształt i koloryt, ale były wyraźnie przesuszone, jak cała skóra twarzy. Jak zwykle, kiedy mowa o ustach i suchości do akcji wkroczył kwas hialuronowy Juvederm, który nawilżył i odżywił czerwień wargową.

Może boisz się, że efektem zabiegu będą "napompowane" albo "kacze" usta? Nie przekonamy Cię słowami, ale możemy pokazać zdjęcia. W rękach doświadczonego specjalisty jesteś bezpieczna, dlatego wybieraj lekarza świadomie.

BRUZDA & DOLINA ŁEZ

Dolina łez u Ani była bardzo głęboka, pomimo młodego wieku. Intensywny tryb życia nie pomaga bardzo wrażliwej okolicy oka, która naturalnie pozbawiona jest płaszcza lipidowego, czyli innymi słowy jest bardzo podatna na przesuszenie.

I jest to idealne miejsce, w którym kwas hialuronowy daje spektakularne efekty. Kiedy pojawia się dolina łez, twarz nabiera smutnego wyglądu, nawet kiedy jesteśmy w dobrym humorze. To jeden z pierwszych objawów starzenia się który przedwcześnie pojawia się na twarzy z racji na nasz intensywny tryb życia. Zabieg trwa... kilkanaście minut, a efekt pojawia się... natychmiast. Razem z doliną łez można poddać terapii bruzdę nosowo-wargową, co razem daje naprawdę piękny i naturalny efekt odświeżenia rysów twarzy.

Ja także chcę porozmawiać ze specjalistą o mojej skórze.

Umów wizytę:

Centralna rejestracja:
32 787 71 71

Bielsko-Biała | Katowice | Gliwice | Racibórz

KOLEJNE PACJENTKI

Nasze Doświadczenie  Twoje Bezpieczeństwo

Powrót