W JAKICH OKOLICACH PLANOWALIŚMY ZABIEGI...

Piękna młoda mama 2letniego rozrabiaki, a jednocześnie kobieta sukcesu w swojej branży. Tu również szalone tempo życia wywarło wpływ na wygląd skóry, a swoje piękne, ale jednak zmęczone oczy coraz częściej ukrywała pod "przykrywką" okularów.

Basia również narzekała na smutny wyraz twarzy w okolicy ust - ponoć kiedy się nie uśmiecha, zawsze wygląda na smutną - postanowiliśmy pomóc! A efekty są spektakularne.

Jesteś ciekawa, jakie efekty uzyskaliśmy?

Wrażenia Basi z terapii... Posłuchaj relacji kobiety takiej, jak TY!

KURZE ŁAPKI

U  Basi zmarszczki mimiczne wokół oka, czyli tzw."kurze łapki" były już dość mocno widoczne, co razem z cieniami pod oczami próbowała ukryć za okularami. Zdarza Ci się też tak robić? Zupełnie niepotrzebnie!

Kurze łapki likwidujemy za pomocą toksyny botulinowej, nazywanej "botoksem". Zabieg jest prosty, bardzo skuteczny, bezpieczny i powinien być wykonywany przez doświadczonego lekarza. Jeśli słyszałaś o toksynie botulinowej coś złego... to właśnie dlatego pokazujemy te zdjęcia, żeby pokazać, jak można uzyskiwać piękne efekty z jej wykorzystaniem. Warunek? Umiarkowanie i mądrość!

CZOŁO...

Basia to zapracowana mama. Tak samo jak jej czoło. Każdy potrzebuje czasem chwili odpoczynku i tak samo jest z naszą skórą. Zrelaksowana toksyną botulinową może wyglądać znacznie lepiej. Bezpiecznie i pięknie. Bez efektu maski.

Toksyna botulinowa to wakacje dla zmarszczek mimicznych. Wyobraź sobie, jak wracasz wypoczęta z urlopu. Tak samo jest ze skórą po terapii. Kiedy działanie toksyny ustępuje jeszcze przez jakiś czas zmarszczki są wygładzone, bo skóra miała czas odpocząć.

... i LWIA ZMARSZCZKA

Tu także działa toksyna botulinowa. Kiedy prosimy pacjentkę, aby do zdjęcia zaprezentowała lwią zmarszczkę, najczęściej mówimy, żeby zrobiła "groźniaka". Czy chcemy wyglądać aż tak groźnie? Warto móc podkreślić złość, ale można i złość pięknie prezentować, aby nie szkodziła piękności :).

We wszystkim należy zachować umiar, tak, aby nie stworzyć sztucznej maski zamiast twarzy. Celem mądrej terapii jest niwelowanie "ponadwymiarowych" znaków czasu na twarzy. 

RYSUNEK OKA

Piękne spojrzenie jest warte wiele... a zastosowanie toksyny botulinowej w okolicy oczu powoduje, że Twoje oczy zyskują piękną oprawę. W połączeniu z terapią plazmą PLEXR daje to naprawdę zniewalający look Twoim oczom.

Terapia plazmą jest niezastąpioną profilaktyką wiotkości powiek, zwłaszcza jeśli masz tendencje ku ich opadaniu. Jak to sprawdzić? Przyjrzyj się oczom twojej mamy - to bardzo silny znak, czy możesz się spodziewać takiego problemu. Dlaczego problemu? Bo opadająca powieka to nie tylko kwestia estetyczna, ale również wiąże się z utrudnionym patrzeniem. Profilaktyka wiotkości dziś to ogromny profit w przyszłości.

USTA

Basia ma ładne, kształtne usta, ale przed terapią były mało wyraziste. Nie jest naszym celem przesadne ich podkreślenie, ale właśnie nawilżenie, które nada odpowiedni koloryt i miękkość. 

Dobrze nawilżone usta nie pierzchną, nie pękają, zdecydowanie lepiej utrzymują się na nich pomadki, szminki i błyszczyki. Co ważne! Wbrew mitom, że zabiegi należy wykonywać coraz częściej, w rzeczywistości jest dokładnie na odwrót. Skóra pobudzana do regeneracji, potrzebuje coraz rzadziej stymulacji, bo każdy zabieg ją wzmacnia. Np. drugi zabieg wykonuje się po pół roku, trzeci po kolejnym roku, a czwarty czasem nawet po 18 miesiącach... wiedziałaś o tym?

BRUZDA & DOLINA ŁEZ

U Basi terapia doliny łez, bruzd i owalu to HIT! Na pierwszy rzut oka nie bardzo dostrzegamy powody do terapii, a po zmyciu makijażu pojawia się naprawdę zmęczona skóra. Najczęściej, nawet wcześniej niż zmarszczki, zaczyna nam przeszkadzać właśnie smutny wyraz twarzy. No cóż... dolina łez nie kojarzy się chyba zbyt radośnie.

Na tym zdjęciu widać nie tylko efekt działania kwasu hialuronowego Princess, ale także nici Princess Lift, które przepięknie wysmukliły owal. Myślisz, że nici to zabieg inwazyjny? Nic bardziej mylnego. W rękach specjalisty jest to zabieg, który przebiega bardzo sprawnie i bez śladu... poza oczywiście natychmiastowym efektem, który pozwala bardzo silnie jednocześnie stymulować skórę do samoregeneracji. Na tym zdjęciu dostrzeżesz także efekty laseroterapii frakcyjnej, dzięki której wyrównał się koloryt skóry, a multiplikując terapie stymulujące skórę... Basia jeszcze przez pół roku będzie widziała stałą, narastającą poprawę jakości skóry. Naturalną.

Ja także chcę porozmawiać ze specjalistą o mojej skórze.

Umów wizytę:

Centralna rejestracja:
32 787 71 71

Bielsko-Biała | Katowice | Gliwice | Racibórz

KOLEJNE PACJENTKI

Nasze Doświadczenie  Twoje Bezpieczeństwo

Powrót