W JAKICH OKOLICACH PLANOWALIŚMY ZABIEGI...

Piękne, egzotyczne rysy twarzy, ale jednocześnie od zawsze kompleks cieni pod oczami, niedawno urodzona córeczka i nieprzespane noce przypieczętowały Karoliny decyzje o potrzebie terapii skóry.

Przygotowując plan zabiegowy, największym wyzwaniem okazała się asymetria twarzy widoczna w postaci opadającego kącika ust z lewej strony twarzy.  Jak u każdej zmęczonej mamy, zdążyła się  zarysować dolina łez, pierwsze zmarszczki i pojawiła się suchość. Ogólna kondycja skóry Karoliny była bardzo dobra już na starcie, dlatego nie było potrzeby włączania silnych zabiegów stymulujących, natomiast wprost idealnym rozwiązaniem jest wyjątkowa mezoterapia Regeneris na bazie własne osocza pacjenta, zwana często"wapmirzym liftingiem", choć nam zdecydowanie bliższe jest określenie - "młodość masz we krwi".

Jesteś ciekawa, jakie efekty uzyskaliśmy?

Młoda Mama z córeczką!

KURZE ŁAPKI

U  Karoliny zmarszczki mimiczne wokół oka, czyli tzw."kurze łapki" pojawiały się w towarzystwie zmarszczek pod okiem.

Terapia toksyną botulinową wygładziła zmarszczki bezpiecznie i bez efektu sztuczności. Efekt działania toksyny utrzymuje się do pół roku, ale niekoniecznie od razu należy powtórzyć zabieg, zwłaszcza, kiedy jest się jeszcze w młodym wieku, ponieważ zabieg pozwala odpocząć skórze przez jakiś czas, aby mogła się zregenerować. U kobiet dojrzałych zaleca się regularne wykonywanie terapii, ale... zawsze we właściwych odstępach czasu!

CZOŁO...

U kobiety żyjącej intensywnie już zaraz po 30tce może pojawić się nadmierna mimika w okolicy czoła. Terapię prowadzi się również toksyną botulinową. Im wcześniej rozpocznie się terapię, tym później powstaną trwałe zmiany w postaci utrwalonych bruzd. Czy warto zatem czekać do 50tki z dermatologią estetyczną? Nie! Bo, jeśli zaczniesz o skórę dbać po 30tce w wieku 50 lat będzie ona w o niebo lepszej kondycji niż bez terapii podjętej teraz.

A w młodym wieku stosuje się zdecydowanie mniejsze dawki, co wiąże się również z niższymi kosztami terapii. Warto porozmawiać z lekarzem o planie zabiegowym i obawach, a dopiero potem podejmować decyzję o terapii.

ASYMETRIA UST

Na pierwszy rzut oka opada lewy kącik ust, ale w rzeczywistości asymetria dotyczy całej strony lewej twarzy. Aby uzyskać korektę, zastosowaliśmy nici liftingujące. Efekt nie jest stuprocentowy, ale w połączeniu z lekką wolumetrią ust preparatem StylAge Lips, czyli ich wypełnieniem uzyskujemy dość zadowalający rezultat niwelowania asymetrii.

Karolina miała ładne, ale jednak małe usta, co spowodowało o decyzji, aby nie tylko je nawilżyć, ale również delikatnie powiększyć. Efekt jednak jest wciąż dyskretny, a przez to bardzo naturalny. Odpowiednio podane znieczulenie stomatologiczne ( w taki sposób, aby usta nie brzękły po jego podaniu, co mogłoby zaburzać efekt pracy lekarza w trakcie aplikacji preparatu) gwarantuje wysoki poziom komfortu w czasie zabiegu

DOLINA ŁEZ

Cienie pod oczami to naturalny stan dla Karoliny... ale kiedy dołączymy do nich zarysowaną dolinę łez, to wówczas okolica robi się naprawdę "smutna" i trudna do wyretuszowania makijażem.

Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego StylAge S dolina łez została wypełniona i cała okolica się rozjaśniła. Widać też poprawę kolorytu skóry, choć jest również odczuwalna poprawa jakości, co bardzo trudno pokazać na zdjęciach. Ale tak właśnie działa Regeneris - mezoterapia wykorzystująca zdolności regeneracyjne osocza bogatopłytkowego pozyskiwanego z własnej krwi pacjenta następnie odpowiednio odwirowanego. Jest to metoda dla pacjentów ceniących 100% naturalne metody w dermatologii estetycznej i skłonnych do alergii.

Ja także chcę porozmawiać ze specjalistą o mojej skórze.

Umów wizytę:

Centralna rejestracja:
32 787 71 71

Bielsko-Biała | Katowice | Gliwice | Racibórz

KOLEJNE PACJENTKI

Nasze Doświadczenie  Twoje Bezpieczeństwo

Powrót