Barbara Szynol – Woźniak

lek. specjalista dermatolog-wenerolog, specjalista medycyny estetycznej

wozniakJestem specjalistą dermatologiem. Po ukończeniu w roku 1996 Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, rozpoczęłam pracę na oddziale dermatologicznym.

Zdobywając kolejne stopnie specjalizacji w dermatologii i wenerologii, równocześnie rozwijałam swoje zainteresowania w dziedzinie dermatologii estetycznej. Połączenie wiedzy z tych pokrewnych dziedzin pozwala mi na w pełni świadome wykorzystywanie najnowszych rozwiązań w wykonywanej pracy.

Jako lekarz dążę do tego, aby pacjenci decydujący się ne terapie estetyczne czuli się bezpiecznie, a efekty zabiegów były zawsze piękne. Dlatego w swojej pracy skupiam się na technikach i metodach, które wspierają skórę w naturalnych procesach regeneracyjnych. Dzięki temu skóra odmładzana jest wg własnych rysów twarzy, a pacjent zachowuje swoje piękno i pełną mimikę.

W roku 2005 związałam się z Gabinetami Dermatologii Estetycznej Juwena. Jestem członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Europejskiego Stowarzyszenia Medycyny Anti-Aging, jak również Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Jako jeden z pierwszych lekarzy w Polsce ukończyłam kurs specjalistyczny, uzyskując certyfikat Master of Anti-Aging, stale uczesnicząc jednocześnie w sympozjach, szkoleniach i kongresach.

Moim celem jest nie tylko nadążanie za rozwojem nauki i technik medycyny, ale też ich kreowanie.

Barbara Agnieszka Szynol-Woźniak – ZnanyLekarz.plBarbara Agnieszka Szynol-Woźniak – ZnanyLekarz.pl