Dorota Jasek

mgr kosmetologii, wykładowca

Z wykształcenia jestem kosmetologiem. Studia wyższe ukończyłam na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. W 2006 roku uzyskałam tytuł licencjata, a w 2008 magistra kosmetologii.

Medycyna estetyczna i kosmetologia intryguje mnie od czasów szkoły średniej, choć dopiero po ukończeniu studiów udaje mi się w pełni realizować w swoich zainteresowaniach. Szczególnie bliskie są mi zagadnienia kosmetyki leczniczej i profilaktyki zdrowia. Pracę zawodową rozpoczęłam już w czasie trwania studiów, co pozwoliło mi poznać potrzeby i oczekiwania pacjentów w zakresie pielęgnacji i doboru kosmetyków. Regularnie prowadzę również zajęcia ze słuchaczami policealnych szkół kosmetycznych.

W 2009 roku dołączyłam do grona specjalistów Juweny, gdzie mogę łączyć doświadczenie zawodowe, wiedzę oraz zainteresowania, aby służyć Państwu pomocą w zakresie doboru odpowiedniej pielęgnacji.

Każdą wolną chwilę staram się poświęcać mojej drugiej pasji, jaką są podróże, szczególnie z moim ukochanym Mężczyzną, a do plecaka zawsze wkładam kilka książek i kolekcję płyt.