Edyta Grajek

opiekun pacjenta

Edyta-Grajek

Z wykształcenia jestem socjologiem. Studia magisterskie ukończyłam na Uniwersytecie Śląskim w 2007 roku.

Od najmłodszych lat zdobywałam swoje doświadczenie w kontaktach z klientem. Przez kilkanaście lat wspierałam rodzinną firmę handlową z branży telekomunikacyjnej. Praktyczną wiedzę z zakresu standardów obsługi klienta indywidualnego pozyskałam pracując w sektorze bankowym.Do Działu Obsługi Pacjenta Juweny dołączyłam w 2010 roku. Jako Opiekun Pacjenta staram się wykorzystując swoje doświadczenie i wiedzę realizować Państwa oczekiwania zarówno w rozmowie telefonicznej jak i bezpośrednio w gabinecie. Dbam o to, aby każdy kontakt z Juweną przebiegał w profesjonalnej oraz miłej atmosferze. W Juwenie mam również możliwość uczestniczenia w licznych projektach skierowanych na rozwój firmy, który zawsze nastawiony jest na maksymalizację szeroko rozumianego bezpieczeństwa pacjentów. Cieszę się, że mogłam dołączyć do zespołu specjalistów Juweny i rozpocząć przygodę w tematyce kreowania piękna i zdrowia skóry ponieważ jest to temat tak bliski każdej kobiecie.

W roku 2008 ukończyłam podyplomowe studia na kierunku Zarządzanie zasobami ludzkimi, wówczas rozpoczęła się moja zawodowa droga w branży human resources, gdzie miałam możliwość min. pracować z klientami instytucjonalnymi.

Kluczem do dobrej relacji z drugim człowiekiem jest przede wszystkim pozytywna energia, bardzo bym chciała z tą pozytywną energią wprowadzić Państwa w świat Juweny – pięknej i zdrowej skóry.

Prywatnie jestem mamą kochanego urwisa Marcinka, który jest wielbicielem mojej gry na gitarze oraz założycielką rodzinnego klubu GRAJEK TEAM, który realizuje pasje do motoryzacji, sportu i podróży.