Karolina Hadasik

lek. specjalista dermatolog-wenerolog, kierownik działu laserowego Juweny

Jestem specjalistą dermatologiem wenerologiem, absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytety Medycznego w Katowicach. Do 2016 r. związana byłam z Kliniką Dermatologii SUM w Katowicach, gdzie prowadziłam zajęcia dydaktyczne ze studentami polsko i angielskojęzycznymi. Swoją pracę kliniczną kontynuuję prowadząc badania naukowe z zakresu psychodermatologii. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Systematycznie poszerzam swoją wiedzę i zdobywam nowe umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach specjalistycznych, sympozjach i konferencjach naukowych z zakresu dermatologii klinicznej, laseroterapii i medycyny estetycznej, prowadzonych zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Wśród licznych ukończonych przeze mnie szkoleń warto wymienić szkolenia z zakresu laseroterapii w Instytucie Tecnologie Mediche w Pesaro (Włochy) oraz w Niemczech, stypendium Euroderm Excellence w Nicei (Francja). Jestem autorką i współautorką wielu publikacji naukowych oraz doniesień zjazdowych, publikowanych w uznanych czasopismach branżowych polskich i zagranicznych.

Współpraca z lekarzem który właśnie skończył specjalizację oznacza, iż z jednej strony spotykamy się z lekarzem młodym, wprowadzającym do pracy wiele zapału i nowych pomysłów, a z drugiej już także posiadającym doświadczenie w pracy z pacjentami. Jest to najlepszy moment na włączanie do zespołów lekarskich posiadających nie tylko ogromną wiedzę, zaplecze i możliwości, ale również gotowość opracowania planu rozwoju dla młodych specjalistów. Takim zespołem medycznym z całą pewnością jest Juwena.