Karolina Szostak

mgr biotechnologii, lic. kosmetolog

W 2010 zostałam absolwentką kosmetologii w GWSH, dwa lata później zdobyłam tytuł biotechnologa o specjalizacji kosmetologicznej na Uniwersytecie Opolskim. Do Juweny nie trafiłam przypadkowo – pasja jaką jest upiększanie innych i kurs linergistyczny sprawiły, że jestem w zespole Juweny od kilku lat. Wykonywanie makijażu permanentnego jest moją zawodową misją, a rozwój na poziomie kosmetologii zapewnia mi każdy przepracowany dzień.

Prywatnie lubię spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi na świeżym powietrzu i wycieczkach krajoznawczych. Mimo, że mam lęk wysokości czasami mąż porywa mnie w góry. Nie jest  też tajemnicą, że próbuję biegać.

Krystyna Pawełczyk – Pala

lek. dermatolog-wenerolog, specjalista i trener medycyny estetycznej

A_PalaJestem lekarzem dermatologiem. Ukończyłam Śląską Akademię Medyczną w Katowicach roku 1996. Już w czasie studiów interesowały mnie możliwości przeciwdziałania procesowi starzenia skóry, tak by jego ślady były jak najmniej widoczne na skórze. Dzisiaj z całą pewnością mogę stwierdzić, że były to początki mojej fascynacji rozwijającą się dermatologią estetyczną, która już na całe życie pozostanie moją pasją.

W roku 2001 otworzyłam swój pierwszy gabinet Dermatologii Estetycznej „Juwena”. W chwili obecnej jest to sieć Gabinetów Medycyny Estetycznej „Juwena”, które zlokalizowane są w większych miastach Śląska i w Bielsku-Białej. Do współpracy zaprosiłam najlepszych dermatologów i specjalistów medycyny estetycznej – chirurgów, pielęgniarki, kosmetologów, kosmetyczki i rehabilitantów. Cieszę się, że dziś tworzymy zespół, któremu ufają pacjenci i lekarze, a doświadczenie, które zyskaliśmy pomogły i pomogą wielu pacjentom zatrzymać czas.

Jestem członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Europejskiego Stowarzyszenia Medycyny Anti-Aging. Należę do grona lekarzy szkolących innych lekarzy dermatologów z ramienia Stowarzyszenia, przygotowuję wykłady na sympozja i spotkania naukowe. Od 2009 roku, jako członkini Rady Naukowej współtworzę Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging, które ma na celu kreowanie i propagowanie najlepszych wzorców medycyny przeciwstarzeniowej wśród młodych lekarzy.

Staram się godzić pracę w Juwenie z obowiązkami rodzinnymi. Jestem szczęśliwą mamą Pauliny i Kuby. Wolny czas spędzam aktywnie – w zimie jeżdżę na nartach, a w ciepłe dni chętnie gram w tenisa.

Serdecznie witam w naszych gabinetach.

Barbara Szynol – Woźniak

lek. specjalista dermatolog-wenerolog, specjalista medycyny estetycznej

wozniakJestem specjalistą dermatologiem. Po ukończeniu w roku 1996 Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, rozpoczęłam pracę na oddziale dermatologicznym.

Zdobywając kolejne stopnie specjalizacji w dermatologii i wenerologii, równocześnie rozwijałam swoje zainteresowania w dziedzinie dermatologii estetycznej. Połączenie wiedzy z tych pokrewnych dziedzin pozwala mi na w pełni świadome wykorzystywanie najnowszych rozwiązań w wykonywanej pracy.

Jako lekarz dążę do tego, aby pacjenci decydujący się ne terapie estetyczne czuli się bezpiecznie, a efekty zabiegów były zawsze piękne. Dlatego w swojej pracy skupiam się na technikach i metodach, które wspierają skórę w naturalnych procesach regeneracyjnych. Dzięki temu skóra odmładzana jest wg własnych rysów twarzy, a pacjent zachowuje swoje piękno i pełną mimikę.

W roku 2005 związałam się z Gabinetami Dermatologii Estetycznej Juwena. Jestem członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Europejskiego Stowarzyszenia Medycyny Anti-Aging, jak również Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Jako jeden z pierwszych lekarzy w Polsce ukończyłam kurs specjalistyczny, uzyskując certyfikat Master of Anti-Aging, stale uczesnicząc jednocześnie w sympozjach, szkoleniach i kongresach.
Moim celem jest nie tylko nadążanie za rozwojem nauki i technik medycyny, ale też ich kreowanie.

Martyna Zbiciak-Nylec

Posiadam odpowiednie wykształcenie zdobyte na Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii. Na co dzień pracuję również w Klinice Dermatologii w Katowicach, gdzie podnoszę kwalifikacje w wybranej specjalizacji.

Jestem pasjonatką swojego zawodu. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej. Czynnie uczestniczę w licznych szkoleniach i konferencjach z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Trychologii Estetycznej. Ukończyłam szkolenie trichologiczne TCE (Trichology Clinical Education) oraz kursy z zakresu trichoskopii, uzyskując uprawnienia Trichologa Medycznego.

Arkadiusz Kuna

lek. med. specjalista chirurgii plastycznej

drKunaJestem specjalistą chirurgii plastycznej, absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medyczne w Katowicach.

Od 1995 pracowałem na oddziale chirurgii plastycznej, a następnie klinice chirurgii rekonstrukcyjnej Akademii Medycznej w Szpitalu Wojewódzkim nr 5 w Sosnowcu. W 2001 r uzyskałem tytuł specjalisty chirurgii plastycznej. Od 2006 zostałem samodzielnym specjalistą chirurgii plastycznej (konsultant) w Wielkiej Brytanii oraz jednocześnie pracowałem w prywatnym gabinecie chirurgii plastycznej w Katowicach oraz Artplastica Klinika Chirurgii Plastycznej w Szczecinie. Obecnie prowadzę własną praktykę oraz dołączyłem do zespołu Juweny, wzbogacając ofertę gabinetów o zabiegi liftingowania powiek.

Urszula Broja

pielęgniarka, specjalista pielęgniarstwa kardiologicznego

U_BrojaZ wykształcenia jestem pielęgniarką posiadającą tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa kardiologicznego. Na co dzień pracuję w Oddziale Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego w Gliwicach.

Chętna podejmowania kolejnych wyzwań na niwie zawodowej, po wielu szkoleniach dotyczących technik zabiegowych w dermatologii zostałam przyjęta w 2006 roku do grona profesjonalistów pracujących w Gabinetach Dermatologii Estetycznej Juwena co traktuję jako wielkie wyróżnienie.

Prywatnie jestem pogodną osobą, której rytm życia pozazawodowego wyznaczają regularne podróże po urokliwych zakątkach naszego globu.

Dorota Jasek

mgr kosmetologii, wykładowca

Z wykształcenia jestem kosmetologiem. Studia wyższe ukończyłam na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. W 2006 roku uzyskałam tytuł licencjata, a w 2008 magistra kosmetologii.

Medycyna estetyczna i kosmetologia intryguje mnie od czasów szkoły średniej, choć dopiero po ukończeniu studiów udaje mi się w pełni realizować w swoich zainteresowaniach. Szczególnie bliskie są mi zagadnienia kosmetyki leczniczej i profilaktyki zdrowia. Pracę zawodową rozpoczęłam już w czasie trwania studiów, co pozwoliło mi poznać potrzeby i oczekiwania pacjentów w zakresie pielęgnacji i doboru kosmetyków. Regularnie prowadzę również zajęcia ze słuchaczami policealnych szkół kosmetycznych.

W 2009 roku dołączyłam do grona specjalistów Juweny, gdzie mogę łączyć doświadczenie zawodowe, wiedzę oraz zainteresowania, aby służyć Państwu pomocą w zakresie doboru odpowiedniej pielęgnacji.

Każdą wolną chwilę staram się poświęcać mojej drugiej pasji, jaką są podróże, szczególnie z moim ukochanym Mężczyzną, a do plecaka zawsze wkładam kilka książek i kolekcję płyt.

Karolina Rajkowska

mgr kosmetolog

K_RajkowskaZ wykształcenia jestem kosmetologiem. W 2005 r ukończyłam studia licencjackie, a dwa lata później uzyskałam tytuł magistra na Akademii Medycznej w Poznaniu.

Piękno i uroda od zawsze były moim konikiem, dlatego nie zdziwiło mnie, że na studiach moim ulubionym przedmiotem została Kosmetologia, a do kręgu moich zainteresowań dołączyły zagadnienia medycyny estetycznej. Jednak moją prawdziwą pasją jest wizaż i stylizacja, to dzięki strojom i makijażom mogę puścić wodze fantazji i wnieść odrobinę szaleństwa w codzienne życie.

Swoje doświadczenie zawodowe buduję od 2004 r a z każdej pracy czerpię to co najlepsze.

Od maja 2008 r dzięki Gabinetom Medycyny Estetycznej Juwena mogę łączyć swoje zainteresowania, pasję i wiedzę aby służyć Państwu pomocą w doborze kompleksowej pielęgnacji twarzy i wspierać w zakresie zabiegów dermokosmetycznych i terapii łączonych.

Systematyczne szkolenia oraz praca u boku najlepszych specjalistów pozwalają mi na ciągłe doskonalenie i podnoszenie swoich kwalifikacji aby zapewnić Państwu jak największy komfort i bezpieczeństwo podczas zabiegów.

Prywatnie jestem wielbicielką włoskiej kuchni i dobrej książki…

W życiu codziennym towarzyszą mi ukochany Mężczyzna i kotka Oktawia, a od 2010 r również wyczekany synek.

Agnieszka Giemza

mgr fizjoterapii

A_GiemzaJestem fizjoterapeutką. W 2000 r. ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie. Od tego czasu pracowałam w różnych placówkach rehabilitacji ruchowej, szukając metod i ćwiczeń doprowadzających do możliwie najlepszej ruchomości ciała.

Obecnie związałam się z zespołem Juwena, by mieli Państwo możliwość, obok pielęgnacji twarzy, pielęgnować również i ciało. Proponuję zabiegi ujędrniające, wyszczuplające, utrzymujące skórę naszego ciała w doskonałej kondycji.

Wprowadzę Państwa również w krainę relaksu i odprężenia. Pamiętajmy, iż harmonia między ciałem a duchem dodaje nam życiowej siły i energii. Serdecznie zapraszam.

 

Karolina Szostak

mgr biotechnologii, lic. kosmetolog

W 2010 zostałam absolwentką kosmetologii w GWSH, dwa lata później zdobyłam tytuł biotechnologa o specjalizacji kosmetologicznej na Uniwersytecie Opolskim. Do Juweny nie trafiłam przypadkowo – pasja jaką jest upiększanie innych i kurs linergistyczny sprawiły, że jestem w zespole Juweny od kilku lat. Wykonywanie makijażu permanentnego jest moją zawodową misją, a rozwój na poziomie kosmetologii zapewnia mi każdy przepracowany dzień.

Prywatnie lubię spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi na świeżym powietrzu i wycieczkach krajoznawczych. Mimo, że mam lęk wysokości czasami mąż porywa mnie w góry. Nie jest  też tajemnicą, że próbuję biegać.

Izabela Polarz

pielęgniarka

I_PolarzZ wykształcenia jestem pielęgniarką, pracuję w NZOZ-ie w Gliwicach. Ukończyłam studia w WSZiA w Opolu kierunek: Zarządzanie i Marketing w zakresie Zarządzanie personelem w jednostce służby zdrowia oraz studia podyplomowe na w/w uczelni na wydziale ekonomicznym – zarządzanie przedsiębiorstwem.

Do grona zespołu Juweny dołączyłam w czerwcu 2015, co pozwala mi nabyć dalsze umiejętności i doświadczenia zawodowe. Zainteresowania moje są związane w dużej mierze z medycyną a przede wszystkim medycyną estetyczną.

Czas wolny zgodnie z definicją francuskiego socjologa J. Dumazediera to „wszelkie zajęcia, jakim może oddać się jednostka z własnej ochoty, bądź dla rozrywki ,bądź dla rozwijania swych wiadomości…”.

Paulina Pala

W chwili obecnej jestem studentką 5 roku Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jako przyszły lekarz chcę kontynuować tradycję rodzinną i specjalizować się w dziedzinie dermatologii lub chirurgii. Dzięki pracy w Juwenie mam możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności u boku doświadczonych lekarzy już w trakcie studiów.

W wolnym czasie uprawiam regularnie sport, z którym w przeszłości związana byłam zawodniczo, uwielbiam także gotować, przywiązując przy tym wagę do zdrowego stylu życia. Swoją kobiecą naturę realizuje pasjonując się modą i sztuką makijażu.

Mam nadzieję, że moje pasje i zainteresowania pozwolą mi w przyszłości kompleksowo dbać o dobro pacjentów Juweny. 

Marta Kawalec

opiekun pacjenta

M_KawalecZ  „ Juweną” jestem związana od maja 2008 roku. Staram się dzielnie wspierać Dział Obsługi Pacjenta – udzielam telefonicznie kompleksowych informacji o naszej firmie i ofercie, jak również opiekuję się Państwem bezpośrednio w gabinetach.

Praca w Juwenie pozwala mi rozwijać swoje zainteresowania wizażem, zawsze tematyka pielęgnacji skóry, kosmetologii była mi bliska – jestem przecież kobietą…

Moją misją jest propagowanie zdrowego stylu życia i systematycznego dbania o skórę, co z pewnością przyczyni się do lepszego samopoczucia i zadowolenia naszych Pacjentów. Ukończyłam studia na kierunku „Zarządzanie i Marketing” w Wyższej Szkole Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach.

Swoje doświadczenia zawodowe zdobyłam pracując w dużej firmie marketingowej, w której od początku jej istnienia wspierałam klientów w budowie ich wizerunku rynkowego i sprawności handlowej. Opracowywałam również optymalne strategie kampanii promocyjnych. Obecnie realizuję się z całym zaangażowaniem w budowanie wizerunku gabinetów Juwena.

Prywatnie jestem wielbicielką włoskiej kuchni, czerwonego wina i dobrej książki. Interesuję się aranżacją wnętrz i projektowaniem. W życiu towarzyszy mi mój ukochany… Mężczyzna i Yorki.

Tamara Kopka-Jaszek

mgr kosmetologii, opiekun pacjenta, koordynator ds. współpracy z partnerami

Tamara-Kopka-JUWENAZ wykształcenia jestem magistrem kosmetologii. Studia Wyższe ukończyłam na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach w 2009 roku.

Od dzieciństwa pasjonowałam się celebrowaniem rytuałów związanych z pielęgnacją urody. Wkrótce do grona zainteresowań dołączyły także medycyna, farmakologia i sport. Szczególnie bliska jest mi tematyka dotycząca prawidłowego odżywiania oraz suplementacji ukierunkowanej na różne potrzeby naszej skóry i ciała.

Swoje doświadczenie zawodowe w kontaktach z klientami zdobywałam począwszy od promowania i sprzedaży kosmeceutyków i suplementów diety, poprzez pracę w sektorze bankowym oraz jako instruktor fitness w dziedzinie indoor cycling. Aktualnie prowadzę również wykłady z kosmetologii, ze słuchaczami policealnych szkół zawodowych.

Z zespołem Juweny związałam się w marcu 2011 roku. Dzięki pracy w gronie najlepszych specjalistów spełniam się zawodowo łącząc zdobytą wiedzę oraz doświadczenie z zamiłowaniem do piękna. W świecie Juweny pragnę być Państwa przewodnikiem.

Powrót