Krystyna Pawełczyk – Pala

lek. dermatolog-wenerolog, specjalista i trener medycyny estetycznej

A_PalaJestem lekarzem dermatologiem. Ukończyłam Śląską Akademię Medyczną w Katowicach roku 1996. Już w czasie studiów interesowały mnie możliwości przeciwdziałania procesowi starzenia skóry, tak by jego ślady były jak najmniej widoczne na skórze. Dzisiaj z całą pewnością mogę stwierdzić, że były to początki mojej fascynacji rozwijającą się dermatologią estetyczną, która już na całe życie pozostanie moją pasją.

W roku 2001 otworzyłam swój pierwszy gabinet Dermatologii Estetycznej „Juwena”. W chwili obecnej jest to sieć Gabinetów Medycyny Estetycznej „Juwena”, które zlokalizowane są w większych miastach Śląska i w Bielsku-Białej. Do współpracy zaprosiłam najlepszych dermatologów i specjalistów medycyny estetycznej – chirurgów, pielęgniarki, kosmetologów, kosmetyczki i rehabilitantów. Cieszę się, że dziś tworzymy zespół, któremu ufają pacjenci i lekarze, a doświadczenie, które zyskaliśmy pomogły i pomogą wielu pacjentom zatrzymać czas.

Jestem członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Europejskiego Stowarzyszenia Medycyny Anti-Aging. Należę do grona lekarzy szkolących innych lekarzy dermatologów z ramienia Stowarzyszenia, przygotowuję wykłady na sympozja i spotkania naukowe. Od 2009 roku, jako członkini Rady Naukowej współtworzę Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging, które ma na celu kreowanie i propagowanie najlepszych wzorców medycyny przeciwstarzeniowej wśród młodych lekarzy.

Staram się godzić pracę w Juwenie z obowiązkami rodzinnymi. Jestem szczęśliwą mamą Pauliny i Kuby. Wolny czas spędzam aktywnie – w zimie jeżdżę na nartach, a w ciepłe dni chętnie gram w tenisa.

Serdecznie witam w naszych gabinetach.

Krystyna Pawełczyk-Pala – ZnanyLekarz.pl
Krystyna Pawełczyk-Pala – ZnanyLekarz.pl