fbpx

Urszula Broja

pielęgniarka, specjalista pielęgniarstwa kardiologicznego

U_BrojaZ wykształcenia jestem pielęgniarką posiadającą tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa kardiologicznego. Na co dzień pracuję w Oddziale Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego w Gliwicach.

Chętna podejmowania kolejnych wyzwań na niwie zawodowej, po wielu szkoleniach dotyczących technik zabiegowych w dermatologii zostałam przyjęta w 2006 roku do grona profesjonalistów pracujących w Gabinetach Dermatologii Estetycznej Juwena co traktuję jako wielkie wyróżnienie.

Prywatnie jestem pogodną osobą, której rytm życia pozazawodowego wyznaczają regularne podróże po urokliwych zakątkach naszego globu.

lek.med. Krystyna Pawełczyk-Pala

Krystyna Pawełczyk – Pala

lek. dermatolog-wenerolog, specjalista i trener medycyny estetycznej

 

Jestem lekarzem dermatologiem. Ukończyłam Śląską Akademię Medyczną w Katowicach roku 1996. Już w czasie studiów interesowały mnie możliwości przeciwdziałania procesowi starzenia skóry, tak by jego ślady były jak najmniej widoczne na skórze. Dzisiaj z całą pewnością mogę stwierdzić, że były to początki mojej fascynacji rozwijającą się dermatologią estetyczną, która już na całe życie pozostanie moją pasją.

W roku 2001 otworzyłam swój pierwszy gabinet Dermatologii Estetycznej „Juwena”. W chwili obecnej jest to sieć Gabinetów Medycyny Estetycznej „Juwena”, które zlokalizowane są w większych miastach Śląska i w Bielsku-Białej. Do współpracy zaprosiłam najlepszych dermatologów i specjalistów medycyny estetycznej – chirurgów, pielęgniarki, kosmetologów, kosmetyczki i rehabilitantów. Cieszę się, że dziś tworzymy zespół, któremu ufają pacjenci i lekarze, a doświadczenie, które zyskaliśmy pomogły i pomogą wielu pacjentom zatrzymać czas.

Jestem członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Europejskiego Stowarzyszenia Medycyny Anti-Aging. Należę do grona lekarzy szkolących innych lekarzy dermatologów z ramienia Stowarzyszenia, przygotowuję wykłady na sympozja i spotkania naukowe. Od 2009 roku, jako członkini Rady Naukowej współtworzę Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging, które ma na celu kreowanie i propagowanie najlepszych wzorców medycyny przeciwstarzeniowej wśród młodych lekarzy.

Staram się godzić pracę w Juwenie z obowiązkami rodzinnymi. Jestem szczęśliwą mamą Pauliny i Kuby. Wolny czas spędzam aktywnie – w zimie jeżdżę na nartach, a w ciepłe dni chętnie gram w tenisa.

Serdecznie witam w naszych gabinetach.

lek.med. Arkadiusz Kuna

Arkadiusz Kuna

lek. med. specjalista chirurgii plastycznej

drKunaJestem specjalistą chirurgii plastycznej, absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medyczne w Katowicach.

Od 1995 pracowałem na oddziale chirurgii plastycznej, a następnie klinice chirurgii rekonstrukcyjnej Akademii Medycznej w Szpitalu Wojewódzkim nr 5 w Sosnowcu. W 2001 r uzyskałem tytuł specjalisty chirurgii plastycznej. Od 2006 zostałem samodzielnym specjalistą chirurgii plastycznej (konsultant) w Wielkiej Brytanii oraz jednocześnie pracowałem w prywatnym gabinecie chirurgii plastycznej w Katowicach oraz Artplastica Klinika Chirurgii Plastycznej w Szczecinie. Obecnie prowadzę własną praktykę oraz dołączyłem do zespołu Juweny, wzbogacając ofertę gabinetów o zabiegi liftingowania powiek.

Urszula Broja

Urszula Broja

pielęgniarka, specjalista pielęgniarstwa kardiologicznego

U_BrojaZ wykształcenia jestem pielęgniarką posiadającą tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa kardiologicznego. Na co dzień pracuję w Oddziale Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego w Gliwicach.

Chętna podejmowania kolejnych wyzwań na niwie zawodowej, po wielu szkoleniach dotyczących technik zabiegowych w dermatologii zostałam przyjęta w 2006 roku do grona profesjonalistów pracujących w Gabinetach Dermatologii Estetycznej Juwena co traktuję jako wielkie wyróżnienie.

Prywatnie jestem pogodną osobą, której rytm życia pozazawodowego wyznaczają regularne podróże po urokliwych zakątkach naszego globu.

Dorota Jasek

Dorota Jasek

mgr kosmetologii, wykładowca

Z wykształcenia jestem kosmetologiem. Studia wyższe ukończyłam na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. W 2006 roku uzyskałam tytuł licencjata, a w 2008 magistra kosmetologii.

Medycyna estetyczna i kosmetologia intryguje mnie od czasów szkoły średniej, choć dopiero po ukończeniu studiów udaje mi się w pełni realizować w swoich zainteresowaniach. Szczególnie bliskie są mi zagadnienia kosmetyki leczniczej i profilaktyki zdrowia. Pracę zawodową rozpoczęłam już w czasie trwania studiów, co pozwoliło mi poznać potrzeby i oczekiwania pacjentów w zakresie pielęgnacji i doboru kosmetyków. Regularnie prowadzę również zajęcia ze słuchaczami policealnych szkół kosmetycznych.

W 2009 roku dołączyłam do grona specjalistów Juweny, gdzie mogę łączyć doświadczenie zawodowe, wiedzę oraz zainteresowania, aby służyć Państwu pomocą w zakresie doboru odpowiedniej pielęgnacji.

Każdą wolną chwilę staram się poświęcać mojej drugiej pasji, jaką są podróże, szczególnie z moim ukochanym Mężczyzną, a do plecaka zawsze wkładam kilka książek i kolekcję płyt.

Karolina Rajkowska

Karolina Rajkowska

mgr kosmetolog

K_RajkowskaZ wykształcenia jestem kosmetologiem. W 2005 r ukończyłam studia licencjackie, a dwa lata później uzyskałam tytuł magistra na Akademii Medycznej w Poznaniu.

Piękno i uroda od zawsze były moim konikiem, dlatego nie zdziwiło mnie, że na studiach moim ulubionym przedmiotem została Kosmetologia, a do kręgu moich zainteresowań dołączyły zagadnienia medycyny estetycznej. Jednak moją prawdziwą pasją jest wizaż i stylizacja, to dzięki strojom i makijażom mogę puścić wodze fantazji i wnieść odrobinę szaleństwa w codzienne życie.

Swoje doświadczenie zawodowe buduję od 2004 r a z każdej pracy czerpię to co najlepsze.

Od maja 2008 r dzięki Gabinetom Medycyny Estetycznej Juwena mogę łączyć swoje zainteresowania, pasję i wiedzę aby służyć Państwu pomocą w doborze kompleksowej pielęgnacji twarzy i wspierać w zakresie zabiegów dermokosmetycznych i terapii łączonych.

Systematyczne szkolenia oraz praca u boku najlepszych specjalistów pozwalają mi na ciągłe doskonalenie i podnoszenie swoich kwalifikacji aby zapewnić Państwu jak największy komfort i bezpieczeństwo podczas zabiegów.

Prywatnie jestem wielbicielką włoskiej kuchni i dobrej książki…

W życiu codziennym towarzyszą mi ukochany Mężczyzna i kotka Oktawia, a od 2010 r również wyczekany synek.

Agnieszka Giemza

Agnieszka Giemza

mgr fizjoterapii

A_GiemzaJestem fizjoterapeutką. W 2000 r. ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie. Od tego czasu pracowałam w różnych placówkach rehabilitacji ruchowej, szukając metod i ćwiczeń doprowadzających do możliwie najlepszej ruchomości ciała.

Obecnie związałam się z zespołem Juwena, by mieli Państwo możliwość, obok pielęgnacji twarzy, pielęgnować również i ciało. Proponuję zabiegi ujędrniające, wyszczuplające, utrzymujące skórę naszego ciała w doskonałej kondycji.

Wprowadzę Państwa również w krainę relaksu i odprężenia. Pamiętajmy, iż harmonia między ciałem a duchem dodaje nam życiowej siły i energii. Serdecznie zapraszam.

 

Karolina Szostak

Karolina Szostak

mgr biotechnologii, lic. kosmetolog

W 2010 zostałam absolwentką kosmetologii w GWSH, dwa lata później zdobyłam tytuł biotechnologa o specjalizacji kosmetologicznej na Uniwersytecie Opolskim. Do Juweny nie trafiłam przypadkowo – pasja jaką jest upiększanie innych i kurs linergistyczny sprawiły, że jestem w zespole Juweny od kilku lat. Wykonywanie makijażu permanentnego jest moją zawodową misją, a rozwój na poziomie kosmetologii zapewnia mi każdy przepracowany dzień.

Prywatnie lubię spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi na świeżym powietrzu i wycieczkach krajoznawczych. Mimo, że mam lęk wysokości czasami mąż porywa mnie w góry. Nie jest  też tajemnicą, że próbuję biegać.

Izabela Polarz

Izabela Polarz

pielęgniarka

I_PolarzZ wykształcenia jestem pielęgniarką, pracuję w NZOZ-ie w Gliwicach. Ukończyłam studia w WSZiA w Opolu kierunek: Zarządzanie i Marketing w zakresie Zarządzanie personelem w jednostce służby zdrowia oraz studia podyplomowe na w/w uczelni na wydziale ekonomicznym – zarządzanie przedsiębiorstwem.

Do grona zespołu Juweny dołączyłam w czerwcu 2015, co pozwala mi nabyć dalsze umiejętności i doświadczenia zawodowe. Zainteresowania moje są związane w dużej mierze z medycyną a przede wszystkim medycyną estetyczną.

Czas wolny zgodnie z definicją francuskiego socjologa J. Dumazediera to „wszelkie zajęcia, jakim może oddać się jednostka z własnej ochoty, bądź dla rozrywki ,bądź dla rozwijania swych wiadomości…”.

Paulina Pala

Paulina Pala

W chwili obecnej jestem studentką 5 roku Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jako przyszły lekarz chcę kontynuować tradycję rodzinną i specjalizować się w dziedzinie dermatologii lub chirurgii. Dzięki pracy w Juwenie mam możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności u boku doświadczonych lekarzy już w trakcie studiów.

W wolnym czasie uprawiam regularnie sport, z którym w przeszłości związana byłam zawodniczo, uwielbiam także gotować, przywiązując przy tym wagę do zdrowego stylu życia. Swoją kobiecą naturę realizuje pasjonując się modą i sztuką makijażu.

Mam nadzieję, że moje pasje i zainteresowania pozwolą mi w przyszłości kompleksowo dbać o dobro pacjentów Juweny. 

Marta Kawalec

Marta Kawalec

opiekun pacjenta

M_KawalecZ  „ Juweną” jestem związana od maja 2008 roku. Staram się dzielnie wspierać Dział Obsługi Pacjenta – udzielam telefonicznie kompleksowych informacji o naszej firmie i ofercie, jak również opiekuję się Państwem bezpośrednio w gabinetach.

Praca w Juwenie pozwala mi rozwijać swoje zainteresowania wizażem, zawsze tematyka pielęgnacji skóry, kosmetologii była mi bliska – jestem przecież kobietą…

Moją misją jest propagowanie zdrowego stylu życia i systematycznego dbania o skórę, co z pewnością przyczyni się do lepszego samopoczucia i zadowolenia naszych Pacjentów. Ukończyłam studia na kierunku „Zarządzanie i Marketing” w Wyższej Szkole Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach.

Swoje doświadczenia zawodowe zdobyłam pracując w dużej firmie marketingowej, w której od początku jej istnienia wspierałam klientów w budowie ich wizerunku rynkowego i sprawności handlowej. Opracowywałam również optymalne strategie kampanii promocyjnych. Obecnie realizuję się z całym zaangażowaniem w budowanie wizerunku gabinetów Juwena.

Prywatnie jestem wielbicielką włoskiej kuchni, czerwonego wina i dobrej książki. Interesuję się aranżacją wnętrz i projektowaniem. W życiu towarzyszy mi mój ukochany… Mężczyzna i Yorki.

Tamara Kopka-Jaszek

Tamara Kopka-Jaszek

mgr kosmetologii, opiekun pacjenta, koordynator ds. współpracy z partnerami

Tamara-Kopka-JUWENAZ wykształcenia jestem magistrem kosmetologii. Studia Wyższe ukończyłam na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach w 2009 roku.

Od dzieciństwa pasjonowałam się celebrowaniem rytuałów związanych z pielęgnacją urody. Wkrótce do grona zainteresowań dołączyły także medycyna, farmakologia i sport. Szczególnie bliska jest mi tematyka dotycząca prawidłowego odżywiania oraz suplementacji ukierunkowanej na różne potrzeby naszej skóry i ciała.

Swoje doświadczenie zawodowe w kontaktach z klientami zdobywałam począwszy od promowania i sprzedaży kosmeceutyków i suplementów diety, poprzez pracę w sektorze bankowym oraz jako instruktor fitness w dziedzinie indoor cycling. Aktualnie prowadzę również wykłady z kosmetologii, ze słuchaczami policealnych szkół zawodowych.

Z zespołem Juweny związałam się w marcu 2011 roku. Dzięki pracy w gronie najlepszych specjalistów spełniam się zawodowo łącząc zdobytą wiedzę oraz doświadczenie z zamiłowaniem do piękna. W świecie Juweny pragnę być Państwa przewodnikiem.

Powrót