VITAL INJECTOR 2

Ukłucie skóry towarzyszące iniekcji, nie tylko pozwala na podanie preparatu, ale również już samo z siebie stymuluje skórę do regeneracji – dlatego tak cenna jest mezoterapia igłowa. A teraz wyobraźmy sobie, co ważnego dzieje się w naszej skórze, kiedy punktów iniekcji przybywa do około 1000 w czasie jednego zabiegu. A do tego wykonywanych z wykorzystaniem próżniowego zasysania skóry i niezwykle precyzyjnie. Tak właśnie działa mezoterapia, w czasie której wykorzystujemy specjalne urządzenie pozwalające na multiigłowe prowadzenie zabiegu VITAL INJECTOR 2™.

Zacznijmy jednak od początku. Igła. Ukłucie. Dla niektórych jest źródłem strachu, ale dla wszystkich ceniących bogactwo mezoterapii jest absolutnym sprzymierzeńcem. Stosując specjalne urządzenie uzyskujemy ok 1000 STYMULUJĄCYCH MIKRONAKŁUĆ, co już daje istotny efekt terapeutyczny. Dzieje się tak dzięki bezpiecznemu – jałowemu i jednorazowemu – kartridżowi z multiigłą podającą preparat w odpowiednie warstwy skóry. I tu pojawia się kolejna korzyść, a mianowicie PRECYZJA PODANIA, ponieważ preparat jest deponowany automatycznie wg ustawionych indywidualnie dla pacjenta parametrów, zawsze tą samą ilością, na tą samą głębokość i jednocześnie niezwykle równomiernie, co pozwala na uzyskanie jednolitego efektu i bardzo wygodny brak konieczności masowania skóry po zabiegu. W czasie zabiegu, dla jak największego komfortu pacjenta SKÓRA ZASYSANA JEST PRÓŻNIOWO i dopiero wówczas podawany jest preparat, co z kolei OGRANICZA MOŻLIWOŚĆ WYSTĄPIENIA ZASINIEŃ pozabiegowych. Nawet jeśli się zdarzają, są bardzo niewielkie, znikają do 4 dni i z łatwością dają się przykryć makijażem.

Bardzo istotne jest również to, że możemy tą techniką podawać większość dostępnych w dermatologii estetycznej preparatów do mezoterapii, jak nieusieciowany kwas hialuronowy, kolagen, koktajle witaminowe, osocze bogatopłytkowe – wg ustalonego przez lekarza planu zabiegowego.

Kontrola głębokości podawania i dawki jest gwarantowana również odpowiednimi certyfikatami bezpieczeństwa.