Zima… ileż można mówić, że należy o skórę dbać, zabezpieczać przed mrozem i stosować filtry przeciwsłoneczne, korzystając z jej dobrodziejstw. Tym bardziej, że nie do końca wiadomo, na ile zima będzie biała, mroźna i słoneczna.

Ostatnie lata przygotowują nas raczej na zdecydowanie odmienną aurę. Tym niemniej zachęcam nadal i niestrudzenie naszych pacjentów do troski o skórę. I choć co roku odwołujemy się do tych samych wskazówek, jestem bardzo zadowolona, że pomimo pewnych niezmiennych zaleceń, możemy jednocześnie Państwu przypomnieć o naszych nowych laserach, które wnoszą sporo innowacji do zabiegów i zaproponować nowości w zakresie nie tylko medycznym, ale i dermokosmetycznym. Nowe pilingi, nowa mezoterapia. To wszystko świadczy o tym, w jak dobrym kierunku rozwija się nowoczesna dermatologia estetyczna, która daje nam tyle możliwości. My spośród nich wybieramy dla Państwa te, które naprawdę są godne uwagi – bezpieczne, a zarazem skuteczne.

Z wielką satysfakcją przekazuję również na Państwa ręce informację o bardzo wysoko zdanym egzaminie specjalizacyjnym z zakresu dermatologii i wenerologii dr Karoliny Hadasik, która już od roku jest częścią naszego zespołu. Współpraca z młodą Panią doktor dermatolog potwierdza, że nasza pasja do tworzenia najwyższych standardów przynosi dobre rezultaty. Doktor Karolina jest lekarzem, który w próg swojej samodzielnej, specjalistycznej pracy medycznej, weszła z dobrymi nawykami i doświadczeniem, a przecież to właśnie gwarantuje standard i bezpieczeństwo terapii.

Z inspiracją i chętni poznania, co przyniesie przyszłość wchodzimy w rok 2017, w którym wciąż i nadal będziemy tworzyli to wyjątkowe miejsce, jakim jest Juwena, a w którym fascynacja światem estetyki i piękna łączy się ze skutecznością, standardami, doświadczeniem i absolutnym priorytetem medycznego bezpieczeństwa dla pacjenta.

Dziękujemy za Państwa obecność w Juwenie w 2016 i życzymy Pięknych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości i satysfakcji na cały kolejny Nowy Rok 2017..

Do zobaczenia!

 

Tagged with →  
Share →
Powrót