fbpx

4 pomysły na udany rok 2020

Ostatnia kartka z kalendarza i kolejny rok za nami. Bilansy? Podsumowania? Szkoda czasu, to już przecież Nowy Rok! Nowe postanowienia, nowe marzenia. I nowe pomysły: co zrobić, żeby ten rok był jeszcze piękniejszy, barwniejszy i radośniejszy niż poprzedni. Dorzucamy swoje propozycje – 4 wyjątkowe zabiegi, dzięki którym przejdziesz fantastyczną metamorfozę. Na karnawał i na resztę roku 2020!

Ostatnia kartka z kalendarza i kolejny rok za nami. Bilansy? Podsumowania? Szkoda czasu, to już przecież Nowy Rok! Nowe postanowienia, nowe marzenia. I nowe pomysły: co zrobić, żeby ten rok był jeszcze piękniejszy, barwniejszy i radośniejszy niż poprzedni. Dorzucamy swoje propozycje – 4 wyjątkowe zabiegi, dzięki którym przejdziesz fantastyczną metamorfozę. Na karnawał i na resztę roku 2020!

numer-1
numer-1

EJAL40

Absolutna nowość – zarówno w ofercie Juweny, jak i na rynku preparatów z kwasem hialuronowym. Wiążę z nią wielkie nadzieję, ponieważ posiada zalety, które są dla mnie najważniejsze przy tego typu zabiegach: gwarantuje bezpieczeństwo i komfort Pacjenta, zapewniając jednocześnie wyraźny, a zarazem naturalny efekt. Ejal40 to preparat modelujący i odmładzający kontury twarzy, który swą niezwykłą skuteczność zawdzięcza innowacyjnej 4-punktowej technice biorewitaliazacji skóry. Na czym ta technika polega? Na podaniu, w drodze śródskórnych iniekcji, 0,25 ml preparatu w specjalnych punktach po każdej stronie twarzy. Aplikacja jest płytka i sprzyja stopniowemu wypełnieniu tkanek oraz aktywizowaniu syntezy macierzy międzykomórkowej. Innowacyjna technika minimalizuje jednocześnie ryzyko powstania siniaków.

Polecam, lek. Anna Pawełczyk-Pala, dermatolog

numer-2
numer-2

HIFU – LIFTING LIFTERA

HIFU to nazwa, która dosłownie elektryzuje dziś świat dermatologii estetycznej. Mówią o niej lekarze, pytają Pacjenci. Pomysł, aby wykorzystać ultradźwięki do generowania w tkankach energii cieplnej i za jej pomocą „napinać” włókna kolagenowe, okazał się prawdziwym przełomem. I to z kilku powodów: po pierwsze HIFU jest metodą bezinwazyjną, co wpływa na komfort Pacjenta; po drugie wyróżnia się wysoką skutecznością, a efekty są widoczne niemal natychmiast; i po trzecie – działa w różnych obszarach ciała, zarówno na skórze twarzy, jak i w obszarach szyi, ud, czy brzucha. Pragniesz przywrócić skórze jędrność i sprężystość? Odmłodzić i wymodelować kontur twarzy przed karnawałowym balem? wymodelować ciało na lato? HIFU jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Polecam, lek. Aleksandra Frątczak

number-3
number-3

STYLAGE SPECIAL LIPS MEPIVACAINE

Jeśli na karnawał pragniesz wyeksponować usta o efektownym, doskonałym kształcie, polecam wyjątkową terapię do precyzyjnego modelowania tej delikatnej okolicy twarzy. Wypełnia, definiuje kontury, przywraca symetrię. Linia Stylage z mepiwakainą to najnowsza generacja wiodących, cieszących się znakomitą opinią preparatów francuskiego laboratorium VIVACY.  Zastosowano tutaj technologię IPN-LIKE, czyli przenikania się sieci kwasu hialuronowego, uzyskując idealną lepkość i elastyczność kwasu, a tym samym większą skuteczność i precyzję zabiegów. Przeciwutleniacze rozwiązują problem agresywnych rodników hydroksylowych osłabiających skuteczność kwasu hialuronowego, a specjalna konstrukcja strzykawki zapewnia idealną równowagę pomiędzy stabilnością a precyzją narzędzia. Nowością jest również zastosowanie mepiwakainy, amidowego środka znieczulenia miejscowego, zbliżonego do stosowanej powszechnie lidokainy, ale w odróżnieniu od niej nie powodującego rozszerzenia naczyń krwionośnych, a przeciwnie – zwężenie. To bardzo istotna właściwość, oznaczająca mniejsze ryzyko pojawienia się krwiaków, siniaków lub obrzęków.

Polecam, lek. Anna Pawełczyk-Pala, dermatolog

number-4
number-4

DERMOKOSMETYKI EKSPETION

Karnawał i pierwsze miesiące roku to okres, w którym bardzo łatwo przekonać się o korzyściach z pielęgnacji skóry specjalistycznymi dermokosmetykami. Skóra w tych zimowych miesiącach często jest pozbawiona blasku, ma szary koloryt i wymaga odświeżenia. Polecamy wówczas zabiegi preparatami aktywującymi marki Ekseption: pha activator lub ferulic activator, które delikatnie złuszczają naskórek, wyrównując koloryt skóry. Kremy te – co ważne zwłaszcza przed i w trakcie karnawału – sprawdzają się również doskonale w trakcie przygotowań do terapii peelingami chemicznymi, mezoterapii bądź laseroterapii. Efekty zabiegów są dzięki nim bardziej spektakularne i przewidywalne. W pierwszych miesiącach roku, kiedy słońce nie operuje jeszcze za mocno, polecamy preparaty z retinolem, substancją, która znakomicie odmładza skórę i skutecznie pomaga utrzymać ją w doskonałej kondycji –  Ice Cream Repair oraz Caviar Repair. W Juwenie oferujemy programy pielęgnacyjne dostosowane do indywidualnych potrzeb skóry wraz z dokładnymi instrukcjami dotyczącymi zintegrowanej z zabiegami, aktywnej pielęgnacji domowej.

Polecam, mgr Karolina Rajkowska, kosmetolog