fbpx

Paulina Pala

Lekarz / Współwłaściciel / Prezes Zarządu

W 2019 roku ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Rozpoczęłam specjalizację z otolaryngologii i obecnie jestem lekarzem rezydentem na Oddziale Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej w Górnośląskim Centrum Medycznym w Katowicach. Pod okiem najlepszych specjalistów poznaję i doskonalę techniki zabiegowe w obrębie głowy i szyi, obszarach najtrudniejszych z anatomicznego punktu widzenia. Doświadczenie zdobyte na oddziale zabiegowym, gdzie największy nacisk kładzie się na umiejętności praktyczne, będzie bezcenne w mojej przyszłej pracy w Juwenie – pozwoli mi całościowo zadbać o Pacjentów oraz doskonale przygotuje do operacji korekcji nosa i uszu, z którymi także wiążę plany swojego rozwoju zawodowego. Przede wszystkim jednak doświadczenie zdobyte podczas skomplikowanych zabiegów pod okiem znakomitych specjalistów zapewni moim przyszłym Pacjentom komfort i poczucie bezpieczeństwa.

 

Moją pracę w Górnośląskim Centrum Medycznym łączę z obowiązkami w Juwenie. Zarządzając wspólnie z mamą pragnę nadal rozwijać naszą markę, nieustannie poszukując dla naszych pacjentów najlepszych rozwiązań terapeutycznych w oparciu o najnowsze technologie, zapewniające bezpieczne efekty i najwyższą jakość.

 

W wolnym czasie uprawiam regularnie sport, z którym w przeszłości związana byłam zawodniczo, uwielbiam także gotować, przywiązując przy tym wagę do zdrowego stylu życia. Swoją kobiecą naturę realizuje pasjonując się modą i sztuką makijażu.

 

Mam nadzieję, że moje pasje i zainteresowania także pomogą mi kompleksowo dbać o dobro pacjentów Juweny.