fbpx

Chirurgiczny lifting powiek

Oczy są zwierciadłem duszy. Kiedy zaczynają się przymykać pod ciężarem opadających powiek, dodają nam lat nie tylko na twarzy, ale i w psychice. Warto wiedzieć, że najbardziej skuteczną terapią tego problemu jest chirurgiczny lifting powiek- jeden z najmniej inwazyjnych zabiegów w obszarze chirurgii plastycznej.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

Obszar: powieki górne, powieki dolne

Czas zabiegu: 45-60 min

Cena: od 3095 zł

Piękne spojrzenie i otwarte oko chce mieć każda z nas. Jeśli pacjent z zaawansowanym opadaniem powiek nie chce oczekiwać na efekty terapii plazmą lub taka terapia nie rokuje osiągięcia oczekiwanych efektów, wówczas dzięki chirurgicznemu liftingowi powiek możemy osiągnąć lifting powiek w sposób mało inwazyjny i bezpieczny! Czy wiedziałaś, że blefaroplastyka powiek wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym i trwa tylko 40 min? A makijaż można nakładać już po 7 dniach?

EFEKTY

  • Uniesienie powieki
  • Otwarcie oka
  • Większy komfort patrzenia
  • Czas trwania zabiegu ok. 40 minut
  • Znieczulenie miejscowe
  • Szybki powrót do życia zawodowego i prywatnego (szewki usunięte w 5-7 dobie)
  • Już po tygodniu można nakładać makijaż

Powieki wraz z wiekiem zaczynają wiotczeć, dając relatywny nadmiar skóry, który opada, tworząc dodatkowy fałd skóry. Pacjentowi początkowo zazwyczaj przeszkadza jedynie wygląd opadających powiek – nieestetyczny, postarzający i posmutniający twarz oraz trudność w wykonywaniu codziennego makijażu. Z czasem może pojawić się dyskomfort życia ze względu na ograniczenie pola widzenia, co nadaje zabiegowi liftingu powiek poza wymiarem estetycznym również charakter stricte medyczny. Pacjenci zmagający się z tym problemem, dzięki chirurgicznemu liftingowi powiek mogą w szybki, bezpieczny i łagodny sposób przywrócić sobie naturalny komfort patrzenia, radość życia i piękne spojrzenie!

JAKI EFEKT OSIĄGA TERAPIA?

Celem, do którego dążymy jest uniesienie skóry powiek tak, by rąbek powieki górnej tuż ponad rzęsami był widoczny przy patrzeniu na wprost – daje to wrażenie większych i otwartych oczu, bardziej pogodnego wyrazu twarzy oraz poprawia komfort życia od polepszenia pola widzenia począwszy, poprzez lepsze samopoczucie, do ułatwienia codziennego nakładania makijażu.

KIEDY PODDAĆ SIĘ ZABIEGOWI?

Wskazania do wykonania zabiegu to zwiotczenie powiek i związany z tym dyskomfort, czasem zaburzenie pola widzenia, uczucie ciężkości powiek. W trakcie konsultacji lekarz omawia z pacjentem oczekiwania i prezentuje możliwe efekty zabiegu.

NA CZYM POLEGA ZABIEG?

Zabieg wykonuje się zwykle w znieczuleniu miejscowym, nasiękowym, w warunkach ambulatoryjnych i trwa około 40 minut. Polega on na usunięciu nadmiaru zwiotczałej skóry. Pacjent po zabiegu otrzymuje chłodne okłady na oczy, po czym może wrócić do domu, gdzie kontynuuje je jeszcze przez 2 dni. Po tym czasie może wrócić do zwykłej codziennej umiarkowanej aktywności. Szewki usuwa się w 5-7 dobie po zabiegu. Następnego dnia można już stosować makijaż. Zabieg jest małoinwazyjny i praktycznie bezbolesny, a komfort pozabiegowy tak duży, że pacjent zazwyczaj nie musi stosować nawet środków przeciwbólowych.

KIEDY WIDOCZNE SĄ EFEKTY?

Efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Ostateczny rezultat oceniany jest 3 miesiące po usunięciu szwów, dając bliznom czas na inwolucję, czyli ich dojrzewanie. W tym czasie dyskretne blizenki stają się niemal niewidoczne.

Umów się na zabieg!

Zarezerwuj termin dzwoniąc pod numer 32 787 71 71

lub wypełnij poniższy formularz

    Zapoznałam(-em) się z Informacjami na temat przetwarzania danych osobowych w gabinetach Juwena