fbpx

Profhilo Body

Nowe, kompleksowe podejście do leczenia wiotkości skóry ciała – stworzone w oparciu o jeden z najpopularniejszych i najwyżej ocenianych przez Pacjentki preparatów do modelowania twarzy ostatnich lat, Profhilo.  Wersja Body to jedyny preparat do iniekcji opracowany specjalnie z myślą o stosowaniu w leczeniu utraty jędrności skóry na ciele, szczególnie zalecany w okolicach ramion i brzucha.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Obszar: ciało – zwłaszcza ramiona, brzuch, uda

Czas zabiegu: około 60 min

Częstotliwość: 2-3 zabiegi co 4 tygodnie

Według badań* przeprowadzonych z udziałem grupy doświadczonych lekarzy i ich pacjentów, aż 80% czasu poświęcanego na zabiegi medycyny estetycznej przeznaczano na twarz, a zaledwie 20% na ciało. Jedną z przyczyn tej dysproporcji – według opinii lekarzy i pacjentów – jest uboga oferta skutecznych, a zarazem prostych i komfortowych zabiegów stworzonych specjalnie z myślą o problemach skóry ciała. Właśnie dlatego w laboratoriach IBSA Derma opracowano zestaw Profhilo Body – kompleksowe rozwiązanie, zaprojektowane specjalnie do leczenia wiotkości skóry ciała. Najważniejszym elementem zestawu jest preparat na bazie kwasu hialuronowego, stworzony – podobnie jak wcześniejsza, bestsellerowa wersja do modelowania twarzy – na bazie technologii pozwalającej na stabilizowanie termiczne bez dodatku BDDD ani żadnych innych chemicznych czynników sieciujących.

* Badanie przeprowadzone przez Kantar Health w latach 2018–2019.

NOWOŚĆ

Profhilo Body:

Kompleksowa terapia wiotkości skóry ciała

Terapia Profhilo Body obejmuje kompletny protokół wstrzykiwanego wyrobu medycznego Profhilo Body, a także plaster na ciało oraz krem do ciała Profhilo Figura. Program obejmuje dwie sesje z zastosowaniem wstrzykiwanego wyrobu medycznego Profhilo  Body w gabinecie, w odstępie 4 tygodni oraz stosowanie po zabiegu plastrów łagodzących i nawilżających skórę w obszarach poddawanych leczeniu. Między sesjami zalecamy Pacjentom stosowanie w domu kremu, przedłużającego efekt leczenia.

Profhilo Body jest biostymulatorem, hybrydowym kompleksem molekuł czystego kwasu hialuronowego o dwóch ciężarach cząsteczkowych – dużym (H-HA) i małym (L-HA) – zmieszanych w proporcji 1:1 i ustabilizowanych termicznie bez dodatku BDDD ani żadnych innych chemicznych czynników sieciujących. W jednej strzykawce znajduje się 3 ml preparatu i aż 96 mg kwasy hialuronowego. Wyselekcjonowanie z kwasu hialuronowego mas cząsteczkowych o właściwościach remodelujących, zapobiegających zwiotczeniu, prowadzi do odbudowy macierzy międzykomórkowej i przywrócenia skórze gęstości oraz elastyczności. Zastosowanie kwasu hialuronowego o tak wysokim stężeniu i nowej generacji stabilizacji sprawia, że preparat wykazuje unikalne działanie wielopoziomowe, dając efekt liftingu odbudowanych tkanek.

Profhilo Figura – nawilżający i łagodzący plaster na ciało z kwasem hialuronowym o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej, z arniką, escyną i szałwią. W opakowaniu znajdują się 4 jałowe plastry.

Aktywny krem modelująco-ujędrniający z kwasem hialuronowym o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej, Głęboko nawilża, przywraca skórze jędrność i właściwy koloryt.

WSKAZANIE:

Wiotka skóra na ramionach, udach i brzuchu

EFEKTY:

Wielopoziomowy remodeling tkanek i ujędrnienie skóry

Umów się na zabieg!

Zarezerwuj termin dzwoniąc pod numer 32 787 71 71

lub wypełnij poniższy formularz

    Zapoznałam(-em) się z Informacjami na temat przetwarzania danych osobowych w gabinetach Juwena