fbpx

Masaż Kobido

Masaż twarzy, głowy i szyi czerpiący z doskonalonych od stuleci japońskich technik relaksacji. Znakomicie odpręża, zapewniając zarazem naturalny lifting. Pierwsze efekty widać natychmiast, a kolejne sesje przynoszą nie tylko poprawę wyglądu, ale i szereg korzyści zdrowotnych.

210 zł

Japońska technika masażu mięśni twarzy, głowy, szyi, grzbietu, dekoltu i ramion. To wyrafinowany, doskonalony od stuleci rytuał, który skutecznie pomaga w relaksacji i usuwaniu napięć paraliżujących mięśnie. Zgodnie z tradycjami holistycznej medycyny Dalekiego Wschodu masaż Kobido pełni także funkcje lecznicze, dając szereg dobroczynnych efektów, m.in. poprawę krążenia krwi, stymulację nerwów i przepływu energii Qi w obszarze twarzy oraz zmniejszenie napięcia mięśniowego, co prowadzi do naturalnego liftingu.

Naturalny lifting

Kobido to technika łącząca tysiącletnią tradycję chińskiej akupresury z zaletami japońskiej sztuki masażu. Technika niezwykle złożona, wieloetapowa, wymagająca od masażysty wyjątkowego skupienia i wprawy. I choć przez swą niezwykłość Kobido może przypominać wyrafinowany rytuał, jest rozwijaną od stuleci metodą masażu, skutecznie pomagającą w relaksacji i usuwaniu napięć, paraliżujących mięśnie. Zgodnie z tradycjami dalekowschodniej holistycznej medycyny masaż Kobido pełni także funkcje lecznicze, dając szereg dobroczynnych efektów.

Wystarczy godzina

Tyle przeciętnie trwa masaż Kobido. Składa się z kilku faz, a każda z nich charakteryzuje się inną intensywnością masażu i służy innym celom. Początek jest stosunkowo delikatny, polega na stymulacji tkanek głębokich za pomocą szybkich ruchów, a jego skutkiem jest zminimalizowanie napięć mięśniowych oraz wygładzenie zmarszczek mimicznych. Drugą fazą jest relaksacja, ruchy masażysty są wolniejsze i służą pobudzeniu krążenia oraz zniwelowaniu napięcia mięśni wywołanego nagromadzonymi emocjami. Na tym etapie poprawia się koloryt skóry. Trzecia faza to drenaż limfatyczny inicjowany za pomocą ruchów o zmiennej szybkości oraz nacisku. Przepływ limfy pomaga zmniejszyć opuchliznę i cienie pod oczami. Faza czwarta jest stosunkowo najmniej przyjemna – skóra jest mocno uciskana – ale to właśnie ten etap odpowiada za finalny efekt – masaż usprawnia krążenie, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, a w rezultacie poprawia napięcie skóry. Zabieg kończy się akupresurą – poprzez uciski określonych miejsc na twarzy i głowie oddziałujemy na całe ciało przywracając równowagę energetyczną.

Dla urody i zdrowia

Pierwsze efekty widać natychmiast. Już po pierwszym zabiegu twarz wygląda na wypoczętą, a skóra na gładszą, a do tego młodszą, bo lepiej napiętą. To zasługa rozluźnionych mięśni, lepszego dotlenienia, a przede wszystkim produkcji kolagenu i elastyny, pobudzonej w wyniku masażu. Kobido jest zabiegiem w pełni naturalnym, dlatego efekty nie utrzymają się długo bez podtrzymania go serią kolejnych masaży. Wystarczą jednak 1-2 sesje tygodniowo przez okres 4-6 tygodni, by zmiany utrwaliły się na dłużej. Masaż Kobido, wywodzący się przecież z tradycji terapii holistycznych, przynosi nie tylko poprawę wyglądu twarzy, niesie również szereg korzyści zdrowotnych. Obniża poziom stresu, doskonale relaksuje, zmniejszając napięcie mięśniowe pomaga zwalczyć bóle głowy, a nawet zniwelować skutki bruksizmu.

Efekty

  • efekt liftingu
  • spłycenie zmarszczek i bruzd
  • redukcja cieni i obrzęków pod oczami
  • wyraźna poprawa kondycji skóry
  • relaksacja mięśni twarzy

Umów się na zabieg!

Zarezerwuj termin dzwoniąc pod numer 32 787 71 71

lub wypełnij poniższy formularz

    Zapoznałam(-em) się z Informacjami na temat przetwarzania danych osobowych w gabinetach Juwena