fbpx

Zasady bezpieczeństwa

w gabinetach Juwena

Drodzy Pacjenci, bezpieczeństwo to jedna z podstawowych wartości marki Juwena. Umacniamy ją od samego początku naszej działalności i na wiele sposobów. Mamy za sobą wiele lat doświadczenia, nieustannie podnosimy kwalifikacje, uważnie – przyjmując bezpieczeństwo za kluczowe kryterium – wybieramy zabiegi i preparaty do naszej oferty, pracujemy wyłącznie na certyfikowanym sprzęcie najwyższej jakości, regularnie kontrolując stan techniczny wszystkich urządzeń. A przede wszystkim bezwzględnie utrzymujemy ścisły reżim sanitarny. Dla nas, jako podmiotu działalności leczniczej, najwyższe standardy higieny są czymś zupełnie naturalnym. Poza regularnymi procedurami, jak dezynfekcja wszystkich miejsc, z którymi miał styczność pacjent, czy zapewnienie odzieży ochronnej personelowi, obejmują one również np. specjalne wyposażenie gabinetów oraz poczekalni, pozwalające na łatwe i skuteczne dezynfekowanie. Teraz, w obliczu aktualnego zagrożenia epidemiologicznego, wprowadziliśmy dodatkowe środki bezpieczeństwa: wyposażyliśmy recepcję, pomieszczenia socjalne i łazienki dla Pacjentów i personelu w certyfikowane dezynfekujące płyny antybakteryjne. Rozszerzyliśmy również procedury dezynfekcji powierzchni i wyposażenia gabinetów oraz te dotyczące strojów ochronnych personelu. Wprowadziliśmy także poniższe zasady, prosimy wszystkich naszych Pacjentów o ich przestrzeganie.

1. Podczas telefonicznego umawiania wizyty prosimy o informacje, które upewnią nas, że Pacjent nie miał w ostatnim czasie kontaktu z osobami znajdującymi się pod nadzorem sanitarnym bądź zdradzającymi objawy charakterystyczne dla zakażenia koronawirusem, jak gorączka, kaszel, duszność, ogólne osłabienie, bóle mięśni.

2. Na umówioną wizytę należy przychodzić bez osób towarzyszących i dokładnie o wyznaczonej porze – dzięki temu w poczekalni będzie przebywał tylko jeden Pacjent. Wizyty umawiane są z zachowaniem odstępów czasowych ułatwiających przeprowadzenie dezynfekcji wszystkich powierzchni w gabinecie zabiegowym oraz pomieszczeniach ogólnodostępnych.

3. Po wejściu do budynku należy dokładnie zdezynfekować ręce środkiem dostępnym w recepcji, a następnie umyć je w łazience. W trakcie dezynfekcji rąk oraz przy recepcji należy pozostać we własnej maseczce. Po zabiegu Pacjent otrzyma nową maseczkę jednorazową, w której będzie mógł wrócić do domu.

4. Przed zabiegiem prosimy o podpisanie specjalnej zgody na zabieg, zgodnej z wymaganiami obowiązującymi w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego.

5. Wspomniane wyżej procedury mogą powodować, że wizyta w gabinecie trwać będzie dłużej niż zwykle / przed pandemią, w związku z tym prosimy o zarezerwowanie na nią więcej czasu.

6. Ze względów epidemiologicznych nie możemy serwować kawy, herbaty ani innych napojów podawanych w szklanych naczyniach. Nie będziemy również udostępniać w gabinetach aktualnej prasy – osoby umówione na zabiegi ze znieczuleniem prosimy o przyniesienie lektury ze sobą.

7. Prosimy o przychodzenie na zabieg bez makijażu lub samodzielne zmywanie go przed wejściem do gabinetu lekarskiego.

Dziękujemy!