fbpx

Zasady bezpieczeństwa

w gabinetach Juwena

Drodzy Pacjenci, bezpieczeństwo to jedna z podstawowych wartości marki Juwena. Umacniamy ją od samego początku naszej działalności i na wiele sposobów. Mamy za sobą wiele lat doświadczenia, nieustannie podnosimy kwalifikacje, uważnie – przyjmując bezpieczeństwo za kluczowe kryterium – wybieramy zabiegi i preparaty do naszej oferty, pracujemy wyłącznie na certyfikowanym sprzęcie najwyższej jakości, regularnie kontrolując stan techniczny wszystkich urządzeń. A przede wszystkim bezwzględnie utrzymujemy ścisły reżim sanitarny. Dla nas, jako podmiotu działalności leczniczej, najwyższe standardy higieny są czymś zupełnie naturalnym. Poza regularnymi procedurami, jak dezynfekcja wszystkich miejsc, z którymi miał styczność pacjent, czy zapewnienie odzieży ochronnej personelowi, obejmują one również np. specjalne wyposażenie gabinetów oraz poczekalni, pozwalające na łatwe i skuteczne dezynfekowanie. Niezmiennie przestrzegamy procedur bezpieczeństwa, które wdrożyliśmy w naszych gabinetach wiosną, w pierwszych tygodniach pandemii. Opracowaliśmy je w taki sposób, aby nie dezorganizowały terapii, a zarazem zapewniały najwyższe standardy bezpieczeństwa naszym Pacjentom i zespołowi Juweny. Przepraszamy za związane z tym niedogodności i bardzo prosimy o przestrzeganie poniższych procedur dla naszego wspólnego dobra.

1. Na umówioną wizytę należy przychodzić bez osób towarzyszących i dokładnie o wyznaczonej porze – dzięki temu w poczekalni będzie przebywał tylko jeden Pacjent. Wizyty umawiane są z zachowaniem odstępów czasowych ułatwiających przeprowadzenie dezynfekcji wszystkich powierzchni w gabinecie zabiegowym oraz pomieszczeniach ogólnodostępnych.

2. Po wejściu do budynku należy dokładnie zdezynfekować ręce środkiem dostępnym w recepcji, a następnie umyć je w łazience. W trakcie dezynfekcji rąk oraz przy recepcji należy pozostać we własnej maseczce. Po zabiegu Pacjent otrzyma nową maseczkę jednorazową, w której wróci do domu.

3. Wspomniane wyżej procedury mogą powodować, że wizyta w gabinecie trwać będzie dłużej niż zwykle / przed pandemią, w związku z tym prosimy o zarezerwowanie na nią więcej czasu.

Dziękujemy!