fbpx

Naturalne powiększanie ust kwasem hialuronowym

Marzysz o pięknych, pełnych, nawilżonych i gładkich ustach, ale obawiasz się, że powiększanie daje przerysowany efekt? Jedyne z czym kojarzy Ci się medycyna estetyczna, to botoks? Gabinet Juwena w Katowicach i w Bielsko-Białej rozwieje Twoje wątpliwości. Jeśli zabieg powiększania ust wykonywany jest przez profesjonalistów, z zastosowaniem innowacyjnych technik modelowania i wysokiej jakości preparatów – nie botoksu, nie musisz obawiać się przerysowanego efektu na Twojej twarzy. Przedstawimy Ci możliwości, jakie oferuje kwas hialuronowy, na który stawiamy w powiększaniu ust. W dużym skrócie, dzięki niemu możliwe jest uzyskanie naturalnego efektu

Kwas hialuronowy – co to jest?

Kluczowe jest poznanie właściwości kwasu hialuronowego jako substancji. To naturalny biopolimer, który występuje w organizmie człowieka (i nie tylko, gdyż produkują go również zwierzęta) w postaci soli sodowej – hialuronianu sodu. Pojawia się w skórze, stawach (w mazi stawowej, chrząstce), oczach (w ciele szklistym, filmie łzowym), nerkach, mózgu, moczu, surowicy. Preparat stosowany w gabinetach ma żelową formę i jest przezroczysty. Jego najbardziej znaną cechą charakterystyczną jest wysoka higroskopijność, a więc duża zdolność do wiązania wody. Dzięki tej zdolności nadaje np. mazi stawowej lepkości i sprężystości. I dokładnie dzięki tej zdolności świetnie sprawdza się jako wypełniacz ust i preparat do modelowania ich kształtu.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Naturalny efekt można osiągnąć dozując preparat oraz wstrzykując go cienką igłą w wybrane miejsca, w odpowiedni sposób. Dla samego efektu nawilżenia wstrzykuje się niewielką ilość HA – 0.5ml. Dla modelowania kształtu i uzyskania efektu powiększenia ust wstrzykuje się większą ilość kwasu hialuronowego. Należy pamiętać, że ilość należy dozować i modelowanie rozłożyć na kilka spotkać; wstrzyknięcie jednorazowo zbyt dużej ilości HA przez niedoświadczoną osobę może skutkować niezadowalającym efektem. Dlatego kluczowe jest powierzenie się w ręce profesjonalistów z doświadczeniem w modelowaniu.

Powiększanie ust Bielsko, powiększanie ust Katowice – jakie preparaty stosujemy?

W naszych gabinetach stosujemy wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego o stężeniu 20 mg/g, stworzony w 100% z myślą o powiększaniu objętości i konturowaniu delikatnej okolicy ust. Dzięki wysokiemu stężeniu kwasu hialuronowego i gęstej konsystencji pomaga uzyskać efektowną pełnię i wymarzony kształt ust.

Dowiedz się więcej o zabiegach modelowania ust