Istnieje 5 specjalnych punktów na Twojej twarzy. Punktów, które naukowcy wyszukali po to, by zintensyfikować i maksymalnie wykorzystać dobroczynne działanie specjalnie przygotowanego preparatu kwasu hialuronowego PROFHILO. 5 punktów, o które pyta coraz więcej kobiet na całym świecie.

Szwajcarskie laboratorium IBSA połączyło opracowanie innowacyjnej formuły kwasu hialuronowego PROFHILO z wyszukaniem specjalnych 5 punktów w okolicy twarzy, gdzie aplikowany preparat z jednej strony deponowany jest zdala od dużych naczyń krwionośnych, a z drugiej może bezpiecznie i skutecznie rozprzestrzeniać się i reagować z tkankami, uzyskując pożądany efekt wypełnienia i liftu. Zabieg jest szybki i nie powoduje zasinień. Wykonuje się go trzykrotnie w określonym odstępie czasu, a podczas terapii osiągamy jednoczasowo efekt remodelingu żuchwy, okolicy jarzmowej i policzka, okolicy przedusznej i brody. Tak to właśnie działa. Tylko 5 małych punktów z każdej strony twarzy, by osiągnąć wielki efekt. 

IBSA wyselekcjonowała z łańcucha kwasu hialuronowego tylko te cząsteczki, które wykazują właściwości remodelujące i kondycjonujące tkanki, ożywiające fibroblasty, keratynocyty oraz adipocyty, a także wykorzystujące właściwości przeciwzapalne. Następnie połączyła te cząsteczki i zamknęła, by pozwalać na ujędrnianie i liftowanie skóry przez podanie preparatu we wspomnianych 5 punktach. Technika podania punktowego dotyczy również obszaru szyi i ciała, gdzie również precyzyjnie wyliczono właściwe miejsca aplikacji preparatu.

INNOWACYJNA FORMUŁA
KWASU HIALURONOWEGO

PROFHILO

APLIKOWANA W SPECJALNYCH PUNKTACH TWARZY

TYLKO 5 WKŁUĆ
po każdej stronie twarzy

REWITALIZACJA • REMODELING RYSÓW TWARZY • NAWILŻENIE

1260 pln

1 zabieg | TWARZ
Zalecana seria 3 zabiegów

UMÓW ZABIEG

32 787 71 71

Share →
Powrót