fbpx

Istnieją specjalne punkty na Twojej twarzy u szyi. Punkty, które naukowcy wyszukali po to, by zintensyfikować i maksymalnie wykorzystać dobroczynne działanie specjalnie przygotowanego preparatu kwasu hialuronowego PROFHILO. Punkty, o które pyta coraz więcej kobiet na całym świecie.

Szwajcarskie laboratorium IBSA połączyło opracowanie innowacyjnej formuły kwasu hialuronowego PROFHILO z wyszukaniem specjalnych 5 punktów w okolicy jednej strony twarzy oraz 10 punktów na szyi, gdzie aplikowany preparat z jednej strony deponowany jest zdala od dużych naczyń krwionośnych, a z drugiej może bezpiecznie i skutecznie rozprzestrzeniać się i reagować z tkankami, uzyskując pożądany efekt wypełnienia i liftu. Może być też podawany w pięknym rezultatem w okolicy grzbietowej powierzchni rąk.  Zabieg jest szybki i nie powoduje zasinień. Wykonuje się go trzykrotnie w określonym odstępie czasu.

JAKIE EFEKTY?

Wykonywany na twarzy osiąga jednoczasowo efekt remodelingu żuchwy, okolicy jarzmowej i policzka, okolicy przedusznej i brody. W okolicy szyi i grzbietów rąk wyraźnie poprawia jakość  skóry i wygładza ją. Tak to właśnie działa. Tylko kilka małych punktów, by osiągnąć wielki efekt. 

IBSA wyselekcjonowała z łańcucha kwasu hialuronowego tylko te cząsteczki, które wykazują właściwości remodelujące i kondycjonujące tkanki, ożywiające fibroblasty, keratynocyty oraz adipocyty, a także wykorzystujące właściwości przeciwzapalne. Następnie połączyła te cząsteczki i zamknęła, by pozwalać na ujędrnianie i liftowanie skóry przez podanie preparatu we wspomnianych punktach. 

INNOWACYJNA FORMUŁA
KWASU HIALURONOWEGO

PROFHILO

APLIKOWANA W SPECJALNYCH PUNKTACH SZYI LUB/ORAZ KANIULĄ NA GRZBIETACH RĄK

REWITALIZACJA • REMODELING • NAWILŻENIE

SZYJA LUB GRZBIETY RĄK

1260 pln 

1 zabieg | 2 ml | 1 okolica
Zalecana seria 3 zabiegów

SZYJA ORAZ GRZBIETY RĄK

2120 pln 

Cena regularna 2520 pln

1 zabieg | 4 ml | 2 okolice
Zalecana seria 3 zabiegów

 

UMÓW ZABIEG

32 787 71 71

Share →
Powrót