fbpx

Konsultacja estetyczna

Pierwsza wizyta u naszego dermatologa estetycznego to wsłuchanie się w Twoje oczekiwania i ustalenie, na podstawie wieloletniego doświadczenia, najlepszej drogi do ich spełnienia.

Oczekiwania

Konsultacja rozpoczyna się od rozmowy na temat Twoich oczekiwań względem terapii. Kiedy lekarz przeprowadzi wywiad i zbada skórę zapozna Cię z możliwościami leczenia.

 

Wywiad

Terapie estetyczne to oczywiście terapie medyczne, dlatego też wykonanie ich musi być poprzedzone dokładnym wywiadem lekarskim, w czasie którego lekarz rozpoznaje wskazania i przeciwwskazania do konkretnych terapii. Jest to niezmiernie ważna część każdej konsultacji, która wymaga również bardzo szerokiej wiedzy na temat potencjalnych terapii.

 

Diagnoza

Terapia estetyczna to kompleksowe podejście nie tylko do piękna, ale również zdrowia skóry. Dlatego, choć często pacjenci oczekują jedynie estetycznej diagnozy skóry, lekarz dermatolog estetyczny przeprowadza kompleksową diagnozę, zapoznając się z Twoją skórą pod kątem anti-aging, ale również bada, czy skóra jest zdrowa i czy nie trzeba wprowadzić najpierw innych terapii stricte medycznych.

 

Plan zabiegowy

Ostatnim elementem konsultacji jest zaproponowanie odpowiedniego planu zabiegowego. Jest on dostosowany zarówno do oczekiwań pacjentów, pory roku, jak również do możliwości zdrowotnych. Lekarze Juweny dysponują tak szerokim wachlarzem terapii, iż mogą zaproponować rozwiązania anti-aging również pacjentom wymagającym szczególnego planu zabiegowego, np. chorującym na cukrzycę. Zwykle propoują pacjentom kilka alternatywnych rozwiązań terapeutycznych.

 

W Polsce terapie estetyczne nie są refundowane dlatego plan zabiegowy zawiera również dokładną wycenę, tak, aby pacjent mógł podjąć świadomą decyzję dotyczącą terapii

Umów się na konsultację!

Zarezerwuj termin dzwoniąc pod numer 32 787 71 71

lub wypełnij poniższy formularz

    Zapoznałam(-em) się z Informacjami na temat przetwarzania danych osobowych w gabinetach Juwena